logo


20 Mart 2019

Şenol Güneş’in Arnavutluk Maçına Çıkacağı İlk 11 Netleşmeye Başladı

Euro 2020 için çok büyük öneme sahip olan eleme maçlarının kazanılması gerekiyor. İyi bir noktada bitirerek doğrudan kupaya gitmek isteyen millilerimiz, çıkacağı ilk grup maçında rakibine karşı kazanmak istiyor. Bunun için yoğun bir hazırlık döneminden geçilirken, Şenol Güneş’le de ikinci dönemde ilk maçına çıkmış olacak. Arnavutluk karşısında verilecek olan sınavda forma giymesi beklenen isimler netleşmeye başladı. Mücadeledeki heyecan Betitbet Giriş kalitesi ile daha etkili hale geliyor. Özelikle de ilk 11’de başlaması beklenen 8 ismin banko olduğu düşünülüyor.

İşte Şenol Güneş’in İlk 11’de Düşündüğü İsimler

Zorlu maça Medipol Başakşehir takımı ile iyi bir performans çizen Mert Günok’un kalede başlaması bekleniyor. Savunmanın göbeğinde ise transferleri ve başarıları ile adını tarihe yazdıran Ozan Kabak’ın forma giymesi bekleniyor. Savunmada öne çıkan isimlerden biride Hasan Ali Kaldırım olacak. Orta sahada ise bu yıl yine performansı ile göz dolduran Emre Belözoğlu düşünülüyor. Kısa vadede oyuncunun takıma yapacağı katkının yüksek olacağı düşünülerek, tecrübeli teknik adamın bu yönde bir hamle yaptığını söyleyebiliriz. ileri uçta ise Beşiktaş takımına geldiği günden bu yana gol yollarında çok etkili ve formda olan Burak Yılmaz olmasına kesin gözü ile bakılıyor.

Maçta Büyük Heyecan Yaşanacak

Uzun bir aranın ardından Şenol Güneş yönetiminde sahaya çıkacak olan oyuncuların kendisini ispatlaması bekleniyor. Betitbet kalitesi ile maça ortak olabilirsiniz. Maçın birçok açıdan çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. Alınacak olan sonucun önemli olmasına ek olarak oyuncuların gösterecekleri performansta önemli oluyor. Bir sonraki mücadele olan Moldova maçı için bu durum önem kazanıyor. isimlerin yerini garantilemek içinde fazla efor sarf edeceğini söyleyebiliriz. Kıran kırana bir mücadele olacak.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+4 = ?