logo


Şenes Erzik Ali Koç’a cevap verdi!

senes-erzik-640Ali Koç, “Şenes Erzik bize CAS’tan davayı çekersek 2020’yi Türkiye vereceklerini söyledi” demişti. Bunun üzerine Şenes Erzik’ten açıklama geldi.

Ali Koç’un “Şenes Erzik, CAS’tan davayı çekmemiz halinde 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’nı ülkemizin düzenleyeceğinin teminatını verdi” ifadeleri gündeme damga vurdu.

Ali Koç’un “CAS’ı çekersek 2020’yi bize vereceklerini söyledi” diyerek adres gösterdiği UEFA İkinci Başkanı Şenes Erzik, son gelişmelere çok sinirlendi

Ali Koç’un iki saati aşan basın toplantısının özeti şuydu aslında: “Başkan adayı değilim. Aziz Yıldırım’ı destekliyorum. Mehmet Ali Aydınlar affedilmez hatalar yaptı”

Ali Koç, bu üç temel başlığın dışında Aydınlar’ın sürekli dillendirdiği o meşhur “ülke menfaatleri” konusuna da açıklık getirdi. UEFA’nın üst düzey yetkilisi Pierre Cornu için “Yalancı Cornu” diyerek de açıkça meydan okudu.

Basın toplantısının üzerinden henüz çok kısa bir süre geçti. Daha önce şike sürecinde Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile karşı karşıya gelen ve hakkındaki ithamlara Eurosport.com Türkiye aracılığıyla yanıt veren UEFA İkinci Başkanı Şenes bu kez de Ali Koç’un eleştirilerinin hedefinde.

Serhat Ramay’ın ulaştığı Şenes Erzik, Ali Koç’un sözlerinin hatırlatılması üzerine “Bundan sonra şike ve Fenerbahçe ile ilgili hiçbir konuda konuşmak istemiyorum. Ali Koç’tan banane. Fenerbahçe’den banane” diyerek karşılık verdi.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+2 = ?