logo


Semiha Yıldırım’dan Terim ve Turan ailesine destek

Semiha Yıldırım'dan Terim ve Turan ailesine destek

A Milli Futbol Takımının aldığı sonuçlar sonrası hakaret yağmuruna tutulan Teknik Direktör Fatih Terim’in kızı Buse Terim ve takım kaptanı Arda Turan’a bir destek de Semiha Yıldırım’dan geldi. Semiha Yıldırım, Terim’in eşi Fulya Terim, kızı Buse Terim ve Arda Turan’ın annesi Yüksel Turan’ı telefonla aradı

Başbakan Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım, A Milli Futbol Takımı’nın Euro 2016’da aldığı kötü sonuçlar sonrası hakarete uğrayan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim’i telefonla aradı. A Milli Futbol Takımı kaptanı Arda Turan’ın annesi Yüksel Turan ile de telefonla görüşerek teselli etti.

Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre, Yıldırım, Terim’e, bir anne olarak yaşananlardan duyduğu üzüntüyü aktardı.

Yıldırım, 6 aylık hamile olan Terim’e, kendisinin ve doğacak bebeğinin sağlığını düşünerek bu tür yazılara itibar etmemesi tavsiyesinde bulundu. Semiha Yıldırım, ayrıca Fatih Terim’in eşi Fulya Terim ile de telefonla görüşerek, üzüntüsünü ifade etti.

ARDA TURAN’A DESTEK
Öte yandan, Yıldırım, Türkiye-İspanya maçında taraftarlarca protesto edilen A Milli Futbol Takımı kaptanı Arda Turan’ın annesi Yüksel Turan ile de telefonla görüşerek teselli etti.

Etiketler: »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

5+6 = ?