logo


Sema Hunca’dan 2 gündür haber alınamıyor

Sema Hunca'dan 2 gündür haber alınamıyor

Ünlü kozmetik firması Hunca’nın sahibi Adnan Hunca’nın eşi Sema Hunca’dan 2 gündür haber alınamıyor

75 yaşındaki Hunca’nın cep telefonu son olarak Sarıyer’deki Fatih Ormanları’ndan sinyal verdi. Bu bölgede arama başlatıldı ancak Hunca’nın izine rastlanmadı.
Kozmetik devi Hunca’nın sahibi Adnan Hunca’nın 75 yaşındaki eşi Sema Hunca, Salı günü saat 15.00 sıralarında otomobiliyle Sarıyer’deki evinden çıktı. Hunca, eve dönmeyince ailesi telefonla ulaşmaya çalıştı. Ancak yanıt alamadı. Bunun üzerine polise başvurdu. Aile aynı zamanda evin bulunduğu bölgede Sema Hunca’yı aramaya başladı.

ORMANLIK ALANDA ARAMA BAŞLATILDI
Ne ailenin ne de polisin yaptığı aramalar sonuç vermedi. Bunun üzerine Sema Hunca’nın cep telefonu sinyalleri incelemeye alındı. Yapılan incelemede Sema Hunca’nın cep telefonu sinyalinin son olarak Sarıyer’deki Fatih Ormanları’ndan alındığı belirlendi. Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, arama çalışmalarını buraya kaydırdı. Polis, önceki gece ve dün sinyalin alındığı noktada eğitimli köpeklerin de yardımıyla arama yaptı.

SİNYAL KESİLMEDİ
Aramalar sürerken telefonun sinyal vermeye devam ettiği tespit edildi. Ancak ne Hunca’nın ne de evden çıkarken aldığı otomobin izine rastlanmadı.

AÇIKLAMA YAPILMADI
Konuyla ilgili olarak aradığımız Hunca Kozmetik Genel Müdürlük santralindeki yetkili, olayla ilgili henüz net bir durum olmadığı için ailesi dışında kimsenin bilgi veremeyeceğini belirterek sorularımızı yanıtsız bıraktı.

Etiketler: » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+3 = ?