logo


07 Eylül 2016

Selin Şekerci’den Fenerbahçelilere özür

Selin Şekerci'den Fenerbahçelilere özür

Selin Şekerci, Fenerbahçe’nin sponsorluk anlaşmasının ardından yaptığı paylaşım ile ilgili Fenerbahçe taraftarından özür diledi.

Ünlü oyuncu Selin Şekerci, Fenerbahçe’nin Hello Kitty ile sponsorluk anlaşmasını attığı twitt’ler ile ti’ye aldı. Şekerci, daha sonra tüm Fenerbahçelilerden özür diledi.

Twitter hesabından “Ay dur telaştan şunu yazmayı unuttum, Fenerbahçe Hello Kitty anlaşmasını gönülden tebrik tebdsjdksjsj ahahahahaha” yazan Selin Şekerci, önce söz konusu tweet’i sildi, ardından özür diledi.

Özür açıklaması

Şekerci, “Selamlar her zaman yaptığım şakalardan birini yaparken işlerin bu duruma geleceğini düşünmediğim bir tweet’le ilgili yüzlerce hakaret duyuyorum. Şüphesiz ki amacım bir kurumu aşağılamak yada hakaret etmek değildi. Sadece ironik bir espriydi ve ayrım da gözetmedim, ayrıştırmaya da çalışmadım. Böyle bir durumda kaldığımdan dolayı büyük bir üzüntü duyuyor, bana tehdit savuranlara değil, bunu bir hakaret olarak algılayıp hassasiyet ve üzüntü yaşayan tüm Fenerbahçelilere diyebileceğim tek şey olarak, evet özür diliyorum. Keşke böyle olmasaydı, keşke basit bir şaka bu hale gelmeseydi.”

Etiketler: » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+3 = ?