logo


24 Temmuz 2016

Seda Akgül boşandı

Seda Akgül boşandı1

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Kısmetse Olur’ programının sunucusu Seda Akgül, 8 Mart’ta evlendiği Avram Habib’ten boşanarak “Evli de olsak, bekar da olsak yalnız öleceğiz maalesef” dedi.

‘EŞİMLE AYRILDIĞIM DOĞRUDUR’

Seda Akgül, 1,5 yıllık birliktelikten sonra hayatını birleştirdiği Avram Habib’le yollarının ayrıldığını sosyal medya hesabından duyurdu. “Sevgili dostlar, eşimle ayrıldığım doğrudur” diyen Akgül, devamındaki sözleriyle evliliğin ihanet yüzünden bittiği ihtimalini akıllara getirdi:

“EVLİ DE OLSAK BEKAR DA OLSAK YALNIZ ÖLECEĞİZ”

“Bazen çok bilmek ve farkındalık ikili ilişkilerde dezavantajdır, çünkü kül yutmazsınız.Kimin haklı, kimin haksız olduğu da önemli değil , önemli olan mutlu olmak ve edebilmek. Kadının hep alttan alması ve kurbanı oynaması normal sayılır. Siz benim bu kitaplarda yazdıklarımı yapın , yaptıklarımı yapmayın. Keşke evlenmeden önce ben de birkez daha okusaydım. Dünyada tek değer vermek ve saygı duymak zorunda olduğunuz kişi kendinizsiniz. Evli de olsak, bekar da olsak yalnız öleceğiz maalesef, o yüzden lütfen özsaygınızdan taviz vermeyin. Sizi ezmek veya aşağıya çekmek isteyen kimseyle olmayın. Hayat üzüntüler için uzun, mutluluklar için ise kısa. Hepimiz hata yapma lüksüne sahipiz, yeter ki fark edip en kısa zamanda düzeltelim. Hepinizi seviyorum, özellikle de hemcinslerimi.”

Etiketler: » » »

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?