logo


‘Seçimi kaybetmenin faturasını moderatöre kesecekler…’

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, AKP’nin İstanbul seçimini kaybetmenin faturasını kamuoyu araştırma firmalarına ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yapılan açık oturumun moderatörüne kesmeye çabaladığını söyledi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, “AK Parti yetkilileri, İstanbul seçimini kaybetmenin faturasını kamuoyu araştırma firmalarına ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için yapılan açık oturumun moderatörüne kesmeye çabalamaktadırlar” değerlendirmesinde bulundu.

Öztrak, “Adalet ve Kalkınma Partisi yetkililerinin artan gerginliği ve siniri, son olarak kamuoyu araştırma şirketlerine ve gazetecilere yönelmeye başlamıştır. Özellikle Sayın Ekrem İmamoğlu ve Binali Yıldırım arasındaki tartışma programının hemen ardından başlatılan bu algı operasyonunun amacı bellidir” yorumunu yaptı.(.sol.org.tr)


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+9 = ?
#

‘Seçimi kaybetmenin faturasını moderatöre kesecekler…’” için 1 yorum

  1. Çetin bayraktar : diyor ki:

    Akp fetönün çıragıydı epey bir şeyler öğrenmiş senelerce aynı yastığa baş koydular gerçi hala da ortaklıkları devam ediyor taktikler yabancı degil

    0