logo


Sarp Apak iki kızla yakalandı!

sarp-apak-kizlar_640‘Yalan Dünya’ dizisinde Emir karakterini canlandıran Sarp Apak, iki güzelle yakalanınca ne yapacağını bilemedi.

Uyuşturucu operasyonunda gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan ve geçtiğimiz haftalarda Arnavutköy’de balıkçı çıkışında gazetecilere, “Sizin ananızı bacınızı böyle çekseler iyi olur mu?” diyerek tepki çeken oyuncu Sarp Apak, Etiler’de bir şarküteriden alışveriş yaptığı sırada görüntülendi.

Ünlü oyuncu, şarküteriden alışveriş yaparken arabada erkek aradaşlarıyla Apak’ı bekleyen grup arasındaki iki kadın gazetecilerin kendilerini çektiğini görünce saklanmayı tercih etti. Apak da gazetecileri görünce alışverişini yapıp sorulan sorulara cevap vermeyerek hızla uzaklaştı.

Daha sonra genç kızların bulunduğu arabaya binen Sarp Apak, kızlarla fotoğrafının çekildiğini görünce ne yapacağını bilemedi. Arka koltukta oturan kızların çekilmemesi için çaba sarf eden Apak’ın arkadaşları ve kızların hali ise ortaya çok ilginç kareler çıkardı. Oyuncu daha sonra arabasında saklanan kadınlarla Etiler’de bir eve girdi.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

4+9 = ?