logo


Sanal Ofis İstanbul

sanal

İçerisinde pek çok sektörü barındırarak ticaretin merkezi haline gelen İstanbul bölgesinde bugün birçok insanın kendi işini yaptığı görülmektedir. Bir kimsenin kendi kulvarında başarılı şekilde koşabilmesi ve müşterilerine karşı iyi bir izlenim oluşturabilmesi için tabi ki kendisine ait bir ofisinin olması zorunludur. Bu durumda bireylerin imdadına yetişen Sanal Ofis İstanbul hizmeti, kişileri gereksiz ofis işlemlerinden sıyırarak sadece işlerine konsantire olmalarına yardımcı olmaktadır. Sanal ofis aslında var olmayan ama gerektiğinde ihtiyaç sahibine bir ofis imkanı sunan hizmeti içermektedir. Yani her gün düzenli şekilde kullanabileceğiniz bir ofisiniz yok ama müşterilerinize verebileceğiniz bir firma adresi ile telefonu, gerektiğinde kullanabileceğiniz toplantı salonu ile ofis katınız bulunmaktadır. Bu demek oluyor ki, sabit bir ofiste yapacağınız harcamaların hiçbirini yapmayacak, bir kira bedeli karşılığında istediğiniz anda kullanabileceğiniz bir ofisini olacaktır.

Eğer iyi bir lokasyonda kendinize ait bir mülkünüz yok ise bir ofis katı kiralamak, dekore etmek, ofis gerekçelerini temin etmek, personel alımı yapmak, ofis faturalarını üzerinize almak gibi yığınla yapılması gereken işlem vardır ve bunların her biri için ciddi bir tutar ödemek gereklidir. İşte bu aşamada devreye giren Sanal Ofis İstanbul Avrupa Yakası bölgesinde en iyi lokasyonda sizlere hizmet verirken, aynı zamanda oldukça cüzi bir miktara bu hizmeti almanızı sağlayarak da maddi ve manevi sizleri korumaya almaktadır. Yani genel anlamda sanal ofis ne gibi bir avantaj sağlar? Dediğinizde, öncelikle prestijli bir adres akabinde istediğiniz her an kullanabileceğiniz ofis ile birlikte toplantı odası, posta ve kargolarınızın takibi, ofisi kullandığınız süre içerisinde ücretsiz wifi, sınırsız çay ile kahve servisi, son sistem donanıma sahip ofis mobilyalarıyla birlikte tüm ofis gereçleri gibi imkanları sunarak ciddi ölçüde avantaj içerdiği söylenebilir.

Örneğin; serbest çalışma stiliyle işlerinizi yürütüyorsunuz fakat belli dönemlerde müşterilerinizde toplantı yapmak durumundasınız diyelim. Bu kısa süreli ihtiyacınız için normal bir ofis dekore etmek, sizi bağlayıcı kılacağı gibi birde kazancınızdan çok giderinizin olmasına neden olacaktır. Ancak Sanal Ofis İstanbul Anadolu Yakası şubesinden yararlandığınız vakit tüm giderleriniz ortadan kalkmış, sadece ihtiyacınıza yönelik bir hizmeti almanız sağlanarak gideriniz en aza çekilmiş olacaktır. Dolayısıyla bu sistemden yararlanırsanız, müşterilerinize karşı iyi bir izlenim, güvenilirlik ve bunun yanında iyi bir kazanç elde etmiş olacaksınız. Söz konusu Sanal Ofis hizmetinde kişilerin ilk merak ettikleri husus, müşterim habersiz gelirse ne olur? Düşüncesidir. Size sunulan hizmet kapsamında yer alan uzman kadro içinde adınıza çalışacak daimi sekreteriniz, sizin firmanıza gelen telefonları aralıksız yanıtlayacağı gibi gelen müşterilerinizi de en iyi şekilde karşılayacak ve bilgisini sizlere aktararak durumu sorunsuz organize edecektir. Bu nedenle işleyişinizde en ufak bir sorun olmadan çalışmalarınızı sürdürecek, gereksiz tüm ayrıntılarla uğraşmadan sadece kazanmaya adapte olabileceksiniz.

Etiketler: » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+10 = ?