logo


25 Haziran 2016

Sakalımda boşluklar var ne yapmalıyım?

Sakal özellikler Türkler için bir gelenek ve kültür simgesidir. Erkekliğin anlamı olarak sayılan sakal ve bıyık eski zamanlarda çok önemliydi. Son yıllarda yeniden popüler olması dizilerin ve filmlerin de etkisinin eseridir.

Sakal erkeklerde doğru kesin ve tıraş ile karizmayı etkileyecek kadar önemlidir. Tarz ve stil sahibi olmak için sakal kesimi ve sakal modelleri araştırılarak yüz tipine uygun model keşfedilmelidir.

Sakalın boşluklar olan, sakal çıkarma olan ya da sakalı hiç çıkmayan kişiler için bu büyük bir ders olmaktadır. Sakallardaki boşluklar kimi zaman sakal kıran gibi geçici hastalıklardan kimi zamanda genetik özelliklere bağlı olarak değişebilir.

Favori kısmında boşluk, çene bölgesinde boşluklar ya da boyun kısmında estetik olmayan şekillerde sakal biçimleri vardır. Sakallardaki boşluklar çeşitli yöntemlerle doldurulabilir.

Sakal ya da bıyık bölgesinde sakal çıkarma yöntemleri hastalığı meydana geldiyse korkulmaması gerekir. Çeşitli tedavi yöntemleri ile kısa sürede atlatılabilecek bir rahatsızlıktır. Sakal serumu gibi sarımsak içeren sakal losyonları ile bu boşlukları kısa sürede kapatabilirsiniz.

Sakallarda oluşan genetik boşlukların tedavisi için mezoterapi, sakal ekimi ya da sakal serumu gibi çözüm yöntemleri uygulanabilir. Sakalların seyrek olması gibi durumlarda da sakal serumları işe yarayan yöntemlerdendir.  http://www.sakalcikarma.gen.tr/ sitesinden tüm ürünlere bakabilirsiniz.

Share


#

SEN DE YORUM YAZ

5+5 = ?