logo


27 Haziran 2016

Sakal çıkarma maskesi nasıl yapılır?

Sakalım çıkmıyor diye üzülmeyin, sakallarınızın daha gürleşmesi ve sık çıkması için sakal çıkarması maskesi yapabilirsiniz. Sakal çıkarma yöntemleri araştırmanıza gerek yok, sakal nasıl çıkar serumu ile hazırlayacağınız sakal maskesi 2 hafta sonra etkisini göstermeye başlamaktadır. Sakal modelleri araştırması yapmaya başlayabilirsiniz.

Seyrek çıkan sakal ve bıyık genetik olarak hormon yetersizliğinden kaynaklanır. Bacaklarınızda, göğsünüzde ve kollarınızda nasıl kıl çıkıyorsa yüzünüzde de çıkabilir. Sadece sakalları tetikleyici bir form uygulamanız gerekecektir. Sakal serumu çeşitli yollarla çözülebilir bir problemdir.

Sakal ektirme yöntemi en etkili yöntemlerden olsa da pahalı bir yöntemdir. En az 21 yaşında olmanız gerekiyor ve her yerde sakal ekimi yapan hekim bulmak zordur.  Sakal ekimi fiyatı her kıl için 4-5 TL fiyata gelmektedir. Enseden alınan kıllar yüz bölgesine ekilir ve bundan sonra sakal çıkmaya başlar.

Sakal maskesi iki günde bir defa uygulayabileceğiniz bir yöntemdir. İki günde bir tıraş olduktan sonra yüzünüzü çok sıcak olmayan suyla yıkayın ve sakal serumu dermo mineral kullanarak 5 dakika boyunca masaj yapın. En az bir saat kadar bu şekilde bekledikten sonra yüzünüzü yıkayarak günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Sarımsak içerikli sakal serumu yüzünüzü tahriş etmeden ve yakmadan kısa sürede etki edecektir. Normal şartlarda sarımsağın direkt olarak sürülmesi tavsiye edilse de bu yöntem acı verici ve zor bir yöntemdir. Dermo mineral sakal serumu kullanarak sakal maskesi hazırlayabilirsiniz.

Etiketler: »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

6+8 = ?