logo


03 Mayıs 2018

Sağlık ve Çevre İçin Karton Bardak

Karton bardak kullanımı günümüzde yaygın kullanıma sahiptir. Özellikle tek kullanımlık plastik bardak kullanımının sağlığı ve çevreye olan zararlarıile ilgili bilinçlenme sonrasında karton bardak kullanımına yer verilmeye başlandı. Karton bardak kullanımında üretim de oldukça önemli olup sertifikalı malzeme kullanımı tercih edilmesi gerekir. Aynı zamanda sağlığa zararlı olan alkol ve boya katkısına da yer verilmemesi son derece önemlidir.

Karton Bardak Üretiminde Özel Baskı Uygulamaları

Karton bardak üretimi artan talep doğrultusunda hızla artış gösterdi. Karton üreticileri yayılmaya başlarken bu anlamda özel baskı uygulamalarına da yer açıldı. Özel baskı uygulamasına sahip olan karton bardak seçimi kafeteryalar, kamu kurum ve kuruluşlarında, özel birçok firma da tercih edilen ürün haline geldi. İstenen ebat ve şekilde üretimi gerçekleştirilen kâğıt bardaklarda sıcak ve soğuk gıda servisi yapılabiliyor.

Karton Bardak Özellikleri

Karton bardaklar tek kullanımlık olması ile hijyen sağlarken aynı zamanda plastik malzeme içeriğine sahip olmaması ile çevreye de zarar vermez. Aynı zamanda sağlık açısından da bir tehlike arz etmez. https://accascup.com karton bardak üretiminde konusunda uzman olan ekibi ile sizlere hizmet sunuyor. Karton bardak özelliklerinde öncelikli olarak insan sağlığına değer veren firma aynı zamanda baskılı üretimlere de yer veriyor.

Accas Cup Tarafında Üretilen Ürün Özellikleri

  • Accas Cup kâğıt bardak üretiminde farklı şekil ve ebatlara sahip olan düz ya da baskılı bardak modellerini sizlere sunuyor.
  • Kâğıt bardak üretiminde sertifikalı olan malzeme kullanımına yer açar.
  • Tek kullanımlık bardaklarında alkol ve solivent boya gibi gıda temasında sakınca yaratan ürünlere yer vermez.
  • Bardaklar Poliaktik Asit (PLA) ile kaplanır.
  • Özel baskılı ürün üretiminde ise su bazlı ve kokusuz boya kullanımına yer vermektedir.

Accas Cup Sipariş Nasıl Verilir?

Accas Cup firması uzman kadrosu ile en iyi kaliteye sahip olan karton bardak üretimini sunuyor. Firmadan talep edilen özel baskılı karton bardak üretiminde de istenen ebat ve şekle uygun tasarım uygulanabilir. Sipariş için firma ile iletişime geçerek fiyat teklifi almanız mümkün.

 


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+3 = ?