logo


Sadri Şener’den flaş iddia!

sadri şener

Şike Davası’nda kararın açıklanmasının ardından Trabzonspor camiasından açıklamalar gelmeye başladı. O dönemde başkan olan Sadri Şener, kararı değerlendirdi. Şener, “Belli ki Trabzonspor yönetimine birileri ‘Bu davanın üzerine gitme’ dedi” şeklinde konuştu.

Şike Davası’nda sanıkların beraat etmesi Trabzonspor camiasını sarstı. 2010 sezonunda Trabzonspor Kulübü Başkanı olan ve şike davasında suçlanmasına rağmen hiçbir şekilde delil bulunamayıp aklanan Sadri Şener, karara, “Ülkemizde hukuk demek ki üstün değil!” yorumunu yaptı.

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nu da eleştiren Şener şunları söyledi;

Bizim yönetim de beni avukatlara çok para veriyorum diye mahkemeye vermişti. Hukuki savunmalarda özellikle bu tip davalarda ciddi avukatlar tutabilme becerin olmalıdır. Yoksa bu sonuçlar kaçınılmazdır. Trabzonspor yönetimine belli ki birileri bu davanın üstüne gitme dedi. Öyle ya bu sonuç bunu gösteriyor. Siz bu davaya bakan Trabzonspor’un avukatını biliyor musunuz? Kim biliyor?

Kaynak: Haber61.net


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+2 = ?
#

Sadri Şener’den flaş iddia!” için 1 yorum

  1. sulsey : diyor ki:

    Evet tabi haksızlıklara yapılırken hiç konuştun mu sn şener. Şampiyonluğunu gitti şehir tepki koyunca konuşmaya başladınız o tarihte. O zaman neyin karşılığı konusmuyordjnuz ! ?

    0