logo


17 Mart 2016

Sabah’ın provokatör ilan ettiği kişi Malta’da yaşıyor!

Sabah’ın provokatör ilan ettiği kişi Malta’da yaşıyor!

Yandaş gazete Sabah’ın, Ankara saldırısından sonra provokatör ilan ettiği o kişinin Malta’da yaşadığı ortaya çıktı.

AKP’nin yayın organı gibi hareket eden ‘okunmayan’ Sabah’ın Ankara’da 35 kişinin katledildiği hain terör saldırısından sonra sosyal medyada paylaşıma giren bir videoda hükümete “Batsın iktidarınız” sözleriyle isyan eden kişinin Gezi protestoları sırasında polislere kitap okuyan Hasan Hüseyin Şehriban Karabulut isimli vatandaş olduğunu iddia etti. T24′ün haberine göre, Karabulut’un 4 aydır Malta’da yaşadığı ortaya çıktı.

Sabah’ın provokatör ilan ettiği kişi Malta’da yaşıyor!1

Sabah’ın internet sitesinde yapılan homofobik haberde “Yeri geldi gezici oldu, polise kitap okudu!”, “Yeri geldi Ayşe Arman’a röportaj verdi. Gay tiyatrocu oldu!” ifadeleri yer aldı.

Karabulut’un Aralık 2015’ten bu yana Malta’ya dil kursu için gittiği öğrenilirken yayımlanan haberde “Her eylemde, bir şekilde çıkıp şovunu yapan kişi aynıydı. Ankara’daki katliamı bile hükümeti ve Erdoğan’ı görevinden etmek için bir malzeme olarak kullanmaya çalışan çevreler Gezi dönemi öğrendikleri algı operasyonlarını uygulamaya başladı” ifadeleri kullanıldı.

Karabulut, “Konuyla alakalı avukatlarımla görüşüyorum. Birçok konuda bana zarar verebilecek bir yalan haber bu. 4 aydır Malta’da yaşıyorum” dedi.

Kaynak:Sözcü

Etiketler: » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

5+9 = ?