logo


26 Nisan 2016

Rüzgar Erkoçlar’ın paylaştığı fotoğrafa beğeni rekoru…

Rüzgar Erkoçlar

Rüzgar Erkoçlar kimdir, oyuncu, spor,dizi,Instagram,Rüzgar Erkoçlar Hayranları onu yeniden ekranda görmek istiyor!

Milliyet’in haberine göre Rüzgar Erkoçlar’ın kişisel sosyal medya hesabından paylaştığı güneş gözlüklü ve spor takımlı fotoğraf hayranlarından tam not aldı!

Rüzgar Erkoç’un paylaşımının altına yapılan yorumlar oyuncunun yakışıklılığı ortak paydasında buluşurken hayaranları Erkoçlar’ı artık ekranda görmek istediklerini söylediler.

Bir hayranı, ‘Çok yakışıklısın peki dizi teklifi almıyor musun?’ diye sordu. Genç oyuncu genellikle bu yorumlara cevapsız kalmayı tercih ediyor.

RÜZGAR ERKOÇLAR KİMDİR?

Onur Rüzgar Erkoçlar (d. Nil Erkoçlar, 26 Mart 1986, İstanbul), Türk oyuncu ve fotomodeldir.

Oyunculuğa on yaşında oynadığı reklam filmleriyle başlayan Erkoçlar, 15 yaşındayken oynadığı Molped reklamıyla ünlenmiştir. Ardından birçok projede yer alan Erkoçlar ilk olarak Berna Laçin’in başrolü oynadığı Seni Yaşatacağım adlı dizide oynamaya başlamış, bu dizinin ardından Kadir İnanır’ın başrolde olduğu Bütün Çocuklarım adlı dizide oynamıştır. Oyuncu, en çok Emret Komutanım adlı dizi ve aynı ada sahip sinema filminde canlandırdığı Foto Fato rolü ile tanınmaktadır.

20 Şubat 2013 tarihinde müzik yapımcısı Erol Köse’nin Erkoçlar hakkında Twitter’da yayınladığı mesajda, oyuncunun cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirerek erkek olduğu iddia edildi. Oyuncu ve kardeşi tarafından yalanlanan iddia daha sonra doğrulandı ve oyuncunun yeni adının Rüzgar olduğu aktarıldı. Erkoçlar, Ayşe Arman’a verdiği, 24 Şubat 2013’te yayımlanan röportajında iki yıldır hormon tedavisi gördüğünü ve üç hafta önce de cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirdiğini açıkladı.

FİLMOGRAFİ

1

Etiketler: » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+10 = ?