logo


Ruj renginiz kişiliğiniz hakkında ne söylüyor?

ruj-1_640Ruj renginizin kişiliğiniz hakkında bilgi verdiğini biliyor muydunuz? Yapılan araştırma sonuçları sizi çok şaşırtacak.

Makyaj yaparken dudaklarınıza size en çok yakıştığını düşündüğünüz ruju mu sürüyorsunuz? Yapılan araştırmalara göre kullanmaktan hiç bıkmadığınız rujunuz, kişiliğiniz hakkında birkaç gizli mesaj veriyor. İşte ruj rengine göre kişilik özellikleri…

Kırmızı
Kırmızı renkli rujun cesaretli biri olduğunuzu vurguladığını biliyor muydunuz? Bu rengin tutkunları son derece çalışkan ve hırslı bir kişilik yapısına sahiptirler.

Pembe
Pembe ruj severler genellikle sosyal yönleriyle öne çıkarlar. Bu rengi sıklıkla kullananlar, çekicilikleri ve eğlenceye düşkünlükleriyle tanınırlar.

Mor /mürdüm tonları
Güvenilir bir yapıya sahip olan mor renk tutkunları özgürlüklerine de düşkündürler. Bu ruj rengini sevenler genellikle çekici, hırslı, çalışkan ve masum kişilik yapılarıyla bilinirler.

Nude tonlar
Nude (doğal tonlu) renkli rujdan vazgeçemeyenler, sıcak kanlı oluşlarıyla dikkat çekerler. Güvenilir, nazik ve çekici yönleri, bu rengin tutkunlarının en belirgin özelliklerindendir.

Etiketler: » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

4+2 = ?