logo


18 Şubat 2017

Ronaldo ve Angelina Jolie Türk dizisinde oynayacak

Suriyeli bir ailenin yaşamını konu alacak Türk dizisinde Angelina Jolie ve Ronaldo’nun da rol alacağı açıklandı.

Suriyeli bir ailenin yaşadığı dramı konu alacak “Hayat Köprüsü” isimli dizide; Cristiano Ronaldo, Angelina Jolie, Nensi Ajram gibi dünyaca ünlü sanatçı ve sporcuların rol alacağı duyuruldu. Gaziantep’te çekimleri başlayan 3 sezonluk dizi Türkiye’nin yanı sıra Latin Amerika ve Ortadoğu ülkelerinde yayınlanacak.

Yönetmen Eyüp Dirlik, “Şu anda fragman çekimleri için buradayız. Nisan ayının ilk haftası çekimlerine başlayacağız. Dizimizin konusu Suriye’den Türkiye’ye yani Gaziantep’e göç etmiş bir ailenin gerçek yaşam hikayesidir. Ailenin burada yaşadıkları, aşkı, işi, mesleği gibi konuları işleyeceğiz. Dizinin ismi olan Hayat Köprüsü’nden yola çıkacak olursak, ya orada kalıp öleceksiniz ya da bu tarafa gelip yaşayacaksınız” dedi.

Çok geniş bir oyuncu kadrosu ile çalışacaklarını kaydeden yönetmen Dirlik, “Yerli ve yabancı birçok ünlü oyuncu ile çalışacağız. Cristiano Ronaldo, Angelina Jolie, Nensi Ajram’ın yanı sıra Perihan Savaş, Hülya Koçyiğit ve birçok sürpriz isim dizide yer alacak. Bu bir sosyal sorumluluk projesi olduğu için bu oyuncular, konuk oyuncu olarak dizide yer alacak” şeklinde konuştu.

Kaynak:Sol

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

9+6 = ?