logo

14 Eylül 2016

Rober Hatemo: Hakkımı almak istiyorum

rober-hatemo

Şarkıcı Rober Hatemo, 6 yıldır ismimden dolayı ötelendiğini iddia ederek, “Bu durum geçmediyse, sahneyi, müziği, ülkeyi bırakacağım” dedi.

Uzun süredir sahnelerden uzak kalan Rober Hatemo, Kurban Bayramı’nın ikinci gününde Kıbrıs’ta hayranları ile buluştu. Girne’de bir otelde sahne alan Hatemo, performansıyla sevenlerini doyasıyla eğlendirdi. Dinleyiciler sık sık göbek danslarıyla sanatçıya eşlik ettiler.

Konser sonrasında gazetecilerle bir araya gelen Hatemo, bayram mesajı vermeyi ihmal etmedi. Son zamanlarda güzel günlerin geleceğini hissettiğini dile getiren Hatemo, “Bu bayramda umarım birlik beraberliğimizi getiren bir bayram olur. Tüm ulusun, tüm Müslüman aleminin bayramını kutluyorum “ dedi.

ALBÜM MÜJDESİ

Uzun bir aradan sonra tekrar sahnelere dönen Rober Hatemo, “Uzun zamandır görmüyoruz, nerelerdeydiniz?” sorusu üzerine, yeni albüm müjdesi vererek şöyle konuştu:
“Şarkı yaptım, malum memleketimizin üzücü olayları nedeniyle albümü çıkarmadım. Bu yüzden şarkı benle birlikte tüm yaz boyunca yattı. Birkaç haftaya inşallah albüm çıkacak. Bu sefer klasik Rober Hatemo tadında hareketli olmayacak. Hepimizi ilgilendiren temler var içinde, ‘Giden canlar gidiyor’ diyor şarkının içinde, bu kadar söyleyeyim herhalde anlarsınız.”

“SEKTÖRDE 6 YILDIR ÖTELENİYORUM”

Uzun zamandır sahnede olmayışını sitemle anlatan Hatemo, uzaklaştırıldığını ifade ederek sözlerine şöyle devam etti: “6 yıldır ismimden dolayı ötelendim. Abuk sabuk siyasi bir yanım yok, saçma davranışlarım yok, neden ötelendiğimi bilmiyorum. Elimden geldiğince dik durmaya, düzgün durmaya çalışıyorum. Son 6 yıldır benimle birlikte bir sürü insan aynı şeyi yaşadı. Sabırla oturdum biriktirdiğim parayı yedim ama artık çalışmak istiyorum, hakkımı almak istiyorum. Sektörde 6 yıldır ötelendim, ama artık bu durumun geçtiğine inanıyorum. Geçmediyse, sahneyi, müziği, ülkeyi bırakacağım. Evet bu kadar küstürdüler. Türkiye’nin güzel ve özel bir rengi olduğumu düşünüyorum. Bütün sanatçı dostlarım da benim için böyle söylüyorlar. Elimden geldiğince düzgün durmaya çalışan biriyim ve Türküm” dedi.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?