logo


12 Ocak 2017

Reyhan Cansu’nun oğlundan şok sözler

Şarkıcı Reyhan Cansu, Renkli Sayfalar programına konuk oldu. Uzun süredir ekranlardan uzak olan Reyhan Cansu, 18 yaşındaki oğlunun kaybolduğunu iddia etti. 41 gündür oğlunu göremeyen şarkıcı, oğluna seslenirken gözyaşlarını tutamadı. Annesinin sözlerine karşılık canlı yayına bağlanan Dorukcan ise annesinin kendi üzerinden reklam yaptığını ifade etti. Peki, Reyhan Cansu kimdir?

Adam mısın sen isimli single çalışmasıyla müzik dünyasına giriş yapan Reyhan Cansu, Renkli Sayfalar programının bugünkü konuğu oldu. Ünlü futbol antrenörü Levent Eriş ile olan evliliğini noktalayan Reyhan Cansu, 18 yaşındaki oğlu Dorukcan’ın para nedeniyle ortadan kaybolduğunu, bu nedenle 41 gündür oğlunu göremediğini söyledi. Oğlunun nerede olduğunu bilmediğini ifade eden Reyhan Cansu, canlı yayından seslendi.

“Evladım biz seninle neler yaşadık, birlikte büyüdük. Lütfen her şeyi bırak gel anneceğim, biz birlikte her şeyle baş ederiz. Gel anneciğim, gel oğlum, ne olursa olsun, ben hiçbir şey istemiyorum, para istemiyorum, ben seni istiyorum.” Sözleriyle 41 gündür göremediği oğluna ulaşmaya çalışan Reyhan Eriş gözyaşlarına boğuldu.

Reyhan Cansu’nun sözleri üzerine canlı yayına bağlanan Dorukcan ise annesinin yalan söylediğini iddia etti. Annesinin kendi üzerinden reklam ve prim yaptığını söyleyen Dorukcan, “Annem beni şu andan itibaren kaybetti, şimdi kayıp ilanımı verebilir. ” dedi. Annesine kardeşini yanına almak için dava açacağını bildiren Dorukcan, “Ben kayıp değilim, bana ulaşmak isteyen herkes bu numaradan ulaşabilir.” Sözleriyle hem program sunucularını hem de izleyenlerin kafasında soru işareti yarattı.

REYHAN CANSU KİMDİR?

Peki, oğlunun kaybolduğu haberleriyle gündeme gelen Reyhan Cansu kimdir? 2015’de çıkardığı Adam Mısın? Şarkısıyla ünlenen Reyhan Cansu, ünlü futbol antrenörü Levent Eriş’in eski eşidir.

Etiketler: » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

2+5 = ?