logo


30 Mayıs 2018

Reklam arası diye Erdoğan’ın canlı yayını girince Tuncay Özkan tepki gösterdi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan’ı konuk eden CNN Türk televizyonunda ilginç anlar yaşandı. Reklam arası denilerek yayına ara veren kanal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı canlı yayınlayınca Özkan duruma tepki gösterdi. Özkan, “20 yıl kadar televizyonculuk yaptım, böyle bir şeye ilk defa tanık oluyorum” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, CNN Türk’te Şirin Payzın’ın sunduğu ‘Ne oluyor’ programına konuk oldu.

Şirin Payzın, Özkan’ın partisinin seçim çalışmalarını anlattığı sırada “reklam arasına gidiyoruz” dedi. Kanal yayınına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarıyla devam etti.

“BÖYLE BİR ŞEY GÖRMEDİM”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşması dönüşü duruma tepki gösteren Özkan, böyle bir şeye ilk kez tanık olduğunu belirterek, “Benim seyircimin arasına Recep Tayyip Erdoğan reklamı aldınız. 20 yıl

kadar televizyonculuk yaptım, böyle bir şeye ilk defa tanık oluyorum. Sadece size saygım nedeniyle burada oturdum” ifadelerini kullandı.

Özkan şöyle devam etti:

Televizyon kurumları, özellikle siyasiler arasında bu tür rekabetlere çok dikkat ederler. İzleyicilerini eğer kendileri korumazlarsa konukları korurlar. Ama bu çok yanlış bir şeydir. CHP Genel Başkan Yardımcısı konuşurken araya Adalet ve Kalkınma Partisi’nin genel başkanını reklam olarak koymak yanlıştır.”(mynet)

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

4+6 = ?