logo


04 Ocak 2017

Reina saldırganına benzediği için dayak yedi…

İstanbul’da yaşanan hain saldırının ardından her yerde aranan teröristin görüntüleri kısa sürede yayılmıştı. Bugün İstanbul’da meydana gelen olay sosyal medyada büyük etki yarattı. ‘Reina saldırganı’ sandıkları kişi vatandaşlar tarafından dövüldü. Olayın görüntüleri ise sosyal medyada kısa sürede yoğun şekilde paylaşıldı

Yılbaşı gecesi Ortaköy’de bulunan Reina’ya saldıran terörist 39 kişiyi katletti, 65 kişiyi yaraladı. Terörist her yerde aranıyor. Bugün ise sosyal medyada teröristin Pendik’te vatandaşlar tarafından yakalandığına dair bir video paylaşıldı. Görüntüde bir kişinin dövüldüğü görülüyor. Ancak şahsın terörist olmadığı, emniyetteki sorgusunun ardından serbest bırakıldığı öğrenildi.

Sosyal medyada “Reina saldırganı yakalandı” diye paylaşılan görüntülerde teröriste benzetilen bir kişinin, vatandaşlar tarafından dövüldüğü görülüyor.

“Reina’ya saldıran adam bu” sözlerinin duyulduğu görüntülerde, kalabalık bir grup terörist olduğu iddia edilen kişiye sokak ortasında vuruyor.

İstanbul Pendik’te yaşanan olay sonrası gözaltına alındığı iddia edilen kişinin emniyetteki sorgusundan sonra serbest bırakıldığı belirtiliyor.

Kaynak:Hürriyet

Etiketler: » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

2+4 = ?