logo


Redhack AKP’lileri istifa ettirdi!

redkucuk AKP’nin 3 farklı bölgedeki teşkilatlarının twitter hesabından ‘istifa’ tweetleri atıldı.

YAGMURHABER.COM ÖZEL –AKP ‘nin 3 farklı bölgedeki teşkilatlarının twitter hesabından dün akşam ‘istifa’ tweetleri atıldı. Tuzla gençlik, Çanakkale gençlik ve Fatih gençlik kollarının twitter hesaplarından yapılan istifa açıklamalarında, “Başbakan’ın Gezi Parkı konusundaki tutumu nedeniyle” istifa edildiği şeklinde ifadeler yer aldı. ‘İstifa’ tweet’leri şöyleydi:

@akfatihgenclik: AKP Fatih Gençlik olarak başbakanın despotik çalışmalarından dolayı istifa ediyoruz! Bize bağlı yüzlerce genç olarak bu karari verdik!

@AkpartiCkale: Başbakan Sayın Tayyip Erdoğan ‘ın Gezi parkı sakinlerine yaptığı iftiralardan dolayı Çanakkale il teşkilatı olarak istifa ediyoruz.

@TuzlaAkGenc: TUZLA AKPARTİ GENÇLİK KOLLARI olarak AKP’den topluca istifa ettiğimizi kamuoyuna topluca duyuruyoruz! Diktatörlüğü REDdediyoruz!

REDHACK’TEN AÇIKLAMA
İstifaların doğru olup olmadığı merak edilirken bu kez RedHack’ten açıklama geldi. AKP gençlik kolları tarafından atılan tweetler Redhack’in işiydi. RedHack, Twitter’da şunları yazdı:

– Oraya koskocaman REDdediyoruz diye yazilmis, espiriyi anlamayanlar var neyse boylede iyi ;)

– Neyse aksam ustu eglencesi olsun dedik, adrenalin iyidir, ufaktan alistirmali ;)

– “Eger birileri bize benzeyen profillere girip manupulasyona girisirse,manupulasyon kralini yapariz” gibi bir tehdit olabilitesi olan durum;)


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+1 = ?