logo


Tıp dünyasında Recep Sert paniği!

recep-sertYüzü şişen Recep Sert tıp dünyasını ayağa kaldırdı. Gerçek kısa sürede ortaya çıktı.

Türkiye’nin en başarılı yüz naklinin yapıldığı Recep Sert’in yüzü şişince tıp dünyası alarma geçti. Hastaneden gelen haber yüreklere su serpti. Midesinden rahatsızlanan Recep Sert’in sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Bursa’nın İnegöl ilçesinde mide rahatsızlığı nedeniyle hastaneye giden Türkiye’nin 5. yüz nakilli hastası Recep Sert’in sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Ameliyatı gerçekleştiren Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü’nden Prof. Dr. Ömer Özkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sert’in hastaneye başvurmasının yüzüyle ilgisinin olmadığını bildirdi. Sert’in midesinde yaşadığı rahatsızlık nedeniyle hastaneye gittiğini belirten Özkan, Sert’in yüzünde herhangi bir şişme olmadığını, yüz nakli olan kişilerin de hasta olabileceğini kaydetti.

Yüz nakli yapılan Recep Sert ise midesindeki rahatsızlıkla ilgili hastaneye gittiğini ve kendisine serum tedavisi uygulandığını dile getirdi. Acil servisteki doktorun tavsiyesiyle antibiyotik aldığını anlatan Sert, evinde dinlendiğini 3-4 gün içinde de olağan kontrolleri için Antalya’ya gideceğini belirtti.

Sert’in yüzüyle ilgili bir şikayetinin bulunmadığını söylediği bildirildi.

Etiketler: » » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+10 = ?