logo


30 Temmuz 2013

Real Madrid YILDIZ için ÇILDIRDI!

bale_77777Her sene bir yıldız transferi gerçekleştirme hedefi ile yola çıkan Florentino Perez’in son hedefi Gareth Bale için kulübü Tottenham 145 milyon euro istedi.
Yaz transfer döneminde bir bomba patlatmak adına rotayı Tottenham’ın Galli yıldızı Gareth Bale’e çeviren La Liga’nın devi Real Madrid İspanya basınında yer alan haberlere göre gözünü karatmış durumda. Avrupa basınında ÇILGIN rakamlar ortaya atılmaya başlandı. İşte Avrupa basınında Real Madrid-Bale eksenli haberler…

MARCA 145 MİLYON EURO DEDİ!

R.Madrid’e yakınlığı ile bilinen Marca’nın haberine göre eflatun-beyazlılar, Tottenham’a 98 milyon euroluk tekli yaptı, İngilizler ise 3 basamaklı rakamlara çıkma kararı aldı ve 145 milyon euro gibi astronomik bir bonservis bedeli talep etti.

marca_87657654

98+COENTRAO İDDİASI!

AS’ın iddiasına göre ise Tottenham Real Madrid’den süperstarı için 98 milyon euro artı Portekizli kanat oyuncusu Fabio Coentrao’yu istedi. 29 Temmuz günü görüşen Tottenham Başkanı Daniel Levy ve Real Madrid Başkanı Florentino Perez, Ağustos başınde yeni bir görüşme yapmak için sözleşti.

TRANSFERE ANNE AYARI!

İngiltere’den The Sun ise Gareth Bale’in Başkan Levy’ye takımdan ayrılmak istediğini belirttiği toplantıya menajerleri ile birlikte annesini de götürdüğünü bildirirken, bu hareketin Levy’yi sıkıştırmak için yapılmış olabileceği vurgulandı.

85 MİLYON POUND VE BİR YILDIZ…

Daily Mail, Tottenham Başkanı Daniel Levy’nin, oyuncusunun istekli tavrı sonrası ayrılmasına izin vereceğini belirtti ve Real Madrid’den 85 milyon pound artı bir oyuncu istendiğini iddia etti. Bu oyuncunun da büyük ihtimalle Fabio Coentrao olduğu öne sürüldü.

MENAJERLER BAŞKAN İLE GÖRÜŞECEK!

Metro ise Gareth Bale’in menajerlerinin önümüzdeki günlerde tatilinden dönecek olan Levy ile kısa bir görüşme yapacağını ifade etti. Madrid’in de çok yüklü bir bonservis ile birlikte Angel Di Maria ve Fabio Coentrao’yu birlikte vermeye hazırlandığı vurgulandı.

“AYRILMASI HATA OLUR”

BBC olaya farklı yaklaşarak eski Tottenham menajeri David Pleat ile görüştü ve oyuncunun ayrılması konusunu masaya yatırdı. Pleat, 24 yaşındaki futbolcunun yurtdışına çıkmak için oldukça genç olduğunu ve Madrid’e gitmesi durumunda büyük bir hata yapacağını belirtti.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+1 = ?