logo


Ramada İstanbul Asia’dan 8 Mart’a Özel İndirim

8 Mart RamadaRamada İstanbul Asia8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kadınlara kendini çok özel hissettirecek sürprizlerle kutluyor
Anadolu yakasının ilk Ramada’sı olan Ramada İstanbul Asia, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde kendini şımartmak isteyen kadınlarımız için çok özel bir paket hazırladı.Çift kişi günlük 89 EURO + KDV’den başlayan fiyatlarla8 Mart’ı unutulmaz kılmak isteyen kadınlarımızı hayal kırıklığına uğratmayacak bu program için rezervasyonlar alınmaya başlandı.
Kadınları ikinci bir sürpriz daha bekliyor!8 Mart günü boyunca Ramada İstanbul Asia kadınlaraSPA’dayüzde 15 indirim fırsat sunacak.

Kadınların kalbini fethedecek haftasonu konaklama paketi rezervasyonu için:
0216 474 98 00
reservation@ramadaistanbulasia.com

Anadolu Yakası’nın ilk Ramada’sı;

Toplantı salonları, farklı oda tipleri, iş ve turizm amaçlı konaklama ve toplantılara kaliteli ve benzersiz hizmet anlayışıyla yeni bir alternatif sunmayı amaçlayan Ramada İstanbul Asia Hotel, Anadolu Yakası’nın ilk Ramada’sı olma özelliğini taşıyor. Boğaziçi Köprüsü, Marmaray, Capitol AVM ve Anadolu yakasının yeni çekim merkezi olma özelliğini taşıyan Akasya AVM’ ye yakın bir konumda yer alan Ramada İstanbul Asia Hotel, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Atatürk Havalimanı’nın ortasında yer alıyor.

Sanatçıya tam destek veriyor

Uran Holding turizm grubu yatırımı olan Ramada İstanbul Asia Hotel; 4 toplantı salonu, 80 oda, otel içerisinde iki restaurant ve spa merkezi ile hizmet veriyor. Ramada İstanbul Asia Hotel, sanata ve sanatçıya verdiği destekle farklılaşıyor. Bünyesinde 230’a yakın orijinal yağlı boyatabloyu barındıran otel, her ay yapılan sergi organizasyonları ile bir iş oteli olmasının yanı sıra misafirlerini keyifle tasarlanmış ve kapıları sanata açılan özel odalarda ağırlıyor. www.ramadaistanbulasia.com

Etiketler: » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+9 = ?