logo


Radyo Alaturka

Alaturka müzik ruhu en iyi hissedilebilecek radyolardan olan Radyo Alaturka, yetişkin radyo dinleyicilerinin vazgeçemedikleri frekanslar arasında yer alıyor. Türk Sanat müziği severlere özgü olan radyo, İstanbul’da 91.0 frekansından radyo yayını yapmaktadır. Kurulduğu ilk günden beri Türk Sanat müziği severlere hitap eden radyo, akıcı yayınları ile pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başaran bir radyodur.

Radyo Alaturka Yayın Akışı

Birbirinden deneyimli radyo programcıları ile dinleyicilerine keyifli saatler geçirmelerine olanak sağlayan radyo Alaturka, aynı zamanda istek hattı ile de dinleyenlerin istedikleri şarkıyı en kaliteli şekilde dinlemelerini sağlıyor. Sağlam alt yapısı ile en güzel alaturka şarkıları en net şekliyle dinlemek mümkündür. Radyo üzerinden en güzel şarkılarla İstanbul dinleyicilerine seslenen radyo Alaturka, aynı zamanda online dinlenme özelliği ile internetin olduğu her yerde alaturka müzik keyfinin devam etmesini sağlamaktadır.

Radyo Alaturka İle Kesintisiz Türk Sanat Müziği

Geçmiş yıllarda popüler olan tüm şarkıları tek çatı altında toplayan , radyoculukta kalite anlayışını benimsemiş radyolar arasında yer almaktadır. Müzeyyen Senar ve Zeki Müren gibi sevilen alaturka müzik sanatçılarının en sevilen şarkılarını bu 91.0 frekansından dinlemek mümkündür. Radyo dinleme alışkanlığını Radyo Alaturka ile daha keyifli ve muazzam hale getirmek oldukça kolaydır. Kesintisiz yayınları ile her an ve her yerde alaturka müzik keyfi hiç bitmeden devam edebilir. Yıllardır bu alanda hizmet veren radyo dinleyenlerin memnun kalacağı bir radyoculuk anlayışına sahiptir.

En kaliteli Radyo ve Müzikleri : Mp3dinleindir.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

2+1 = ?