logo


17 Haziran 2016

Poyraz Karayel’in yapımcısı Ahmet Bircan’dan zehir zemberek açıklama!

Poyraz Karayel

Poyraz Karayel dizisindeki yaprak dökümünün sorumlusu olarak gösterilen yapımcı Ahmet Bircan sessizliğini bozdu.

Başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın yer aldığı Poyraz Karayel’de sular durulmuyor.

Geçtiğimiz günlerde dizinin yönetmeni Çağrı Vila Lostuvalı, önümüzdeki sezonda yer almayacağını Instagram sayfasından, “Yolun açık olsun Poyrazım Karayel…. Bunu hak ediyorsun. Paydos!” mesajı ile duyurmuştu.

Ünlü yönetmen, “Bu mevzudan, üzerine hiçbir “şey” sıçramadan yırtan ve olayın mimarı olan uygulayıcı yapımcı Ahmet Bircan da elbet bir gün, (umarım) bir an durup düşünecektir, ben ne ettim bu güzelim projeye diye?” sözleri ile de yapımcı Ahmet Bircan’a sitem etmişti.

‘Poyraz Karayel’ dizisinde yaşanan ayrılıkların sorumlusu olarak gösterilen yapımcı Ahmet Bircan’dan eleştiriler üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

İşte Ahmet Bircan’ın o açıklaması:

“Çünkü kaygımız egomuz değil dürüstlüğümüz ve insalığımız adı altında amaçsızca ve gereksiz bir şekilde şirketin ve benim ismimi kullanarak sosyal medya üzerinde prim yapmaya çalışanlara lafım şu dur ki…

Bu tür Radikal kararlar şirket genelinde ve projenin gidişatıyla alakalı olduğunu, bu kararların hiçbir şekilde kişisel olarak algınlanmaması gerektiğini bilmenizi isterim. Kaldı ki, üstünden 4 ay geçmiş bir olayı, bugüne kadar hazmedip, bir sürü insanı da bu süreçte zan altında bırakan ve hiçbir türlü vicdanı rahatsızlık duymayan, dürüstlüğüne ve insanlığına inandığımız, bu şahsiyetlere prim vermeyeceğimizi bilmenizi isterim. Bu şahsiyetlerin sosyal medya üzerinden şahsıma yaptıkları karalamaların karşılıksız kalmayacağını ve sosyal medyaüzerinde önceki ve bundan sonra yapacaklarına itibar etmemenizi rica ederim. Doğru olan şeyi yaptığım zaman, kaybettiğim kim varsa, hepsinin “yolu açık olsun”…. Nett..”

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

4+3 = ?