logo


26 Haziran 2016

Poyraz Karayel’in sezon finalinde ilginç hata

0c3dba2c220bab4088a4a2f49f813faa

Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Poyraz Karel bomba gibi bir sezon finaniyle yaz tatiline girmişti. Sabah Gazetesi’nden Yüksel Aytuğ ise sezon finalinde gözden kaçan ilginç bir detayı kaleme aldı.

İşte Yüksel Aytuğ’un ‘Saçma bir sezon finali’ başlıklı yazısından satır başları şu şekilde:


“Dizilerdeki derme çatma, birbirinden özensiz sezon finalleri izleyiciyi canından bezdirdi.

Köşemizin sürekli takipçilerinden Haluk Zırh da Poyraz Karayel’in sezon finalini mercek altına almış: “Günaydın Sayın Aytuğ. Sezon finallerine baktığımızda dizilerden ayrılan çok oyuncu olacağı belli oluyor.

Geçen hafta da Poyraz Karayel final yaptı ama finalde saçmalıkların da finali yapıldı bence. Sema Hanım’a Hastaneden Sefer ile ilgili bir telefon geliyor. Sema Hanım, heyecanla hastaneye gidiyor. Sefer’in cesedi balıkçı ağlarına takılı halde bulunmuş.

Ömrümde ilk defa, bulunan bir cesedin hastaneye gittiğine ve yakınlarına hastane tarafından haber verildiğine şahit oldum.

Sefer’in yüzüğünü teslim ederlerken yüzüğü koydukları torbanın üzerinde yanılmadıysam Adli Tıp Kurumu’nun amblemi vardı. Yüksel Bey siz de çok iyi bilirsiniz; bulunan cesetlere önce savcılık el koyar.

Yapılan incelemelerden sonra Adli Tıp’a gönderilir ve yakınlarına Emniyet mensupları ulaşarak teşhis için Adli Tıp Kurumu’na davet ederler.Hastaneyi Adli Tıp gibi göstermek istediler diye iyi niyetli düşüneyim diyorum, ancak Adli Tıp’ta Acil Servis bölümü çıkıyor karşımıza! Ayrıca dramatik final yapacağız diye sahneleri de çok gereksiz uzatmışlar.

Etiketler: »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

3+1 = ?