logo


Popüler Tüm Yabancı Dizilere Ulaşabileceğiniz Platform

Yerli ve yabancı dizilere olan ilginin sürekli artması dizi yapımcılarının farklı konulara itmekte olup, kaliteli dizilerin  ortaya çıkmasını sağlamıştır. Günümüz itibari ile çok sayıda küresel izlenme oranına sahip diziler bulunmakta olup bu dizilerin yeni sezonları ve bölümleri merakla beklenmektedir.

Bu hizmeti son kalitede sunan sitemiz en popüler dizileri içeriğinde bulundurarak yabancı dizi izle hizmetini son kalitede sağlamaktadır.

En popüler dizilerin tüm sezonlarını ve bölümlerini bulabileceğiniz sitemizde kaliteli bir hizmet alabilir, hd kalitesinde dizileri takip edebilirsiniz. İçeriğinde sağladığı birçok içeriklerin en son güncellemesini yapan site, dizi hakkında kısa bilgileride izleyiciler ile buluşturmaktadır.

The Arrow

Babası ile çıktığı gemi yolculuğunda geminin batması sonucu kaybolan ve ıssız bir adaya düşen baş kahramanımızın, yaklaşık beş yıl sonra adadan kurtulması ve sonrasında değişen hayatına uyum sağlamasını konu edinen dizi, oldukça beğeni kazanarak yayın hayatına devam etmektedir.

Değişimin sadece hayatında ki insanlar tarafından değil, kendisinde de olması nedeni ile bu değişimi saklamak isteyen baş karekterimizin verdiği mücadelenin tüm macera ve gerilim ile anlatıldığı dizide birçok süpriz izleyici ile buluşmaktadır.

Yaklaşık 3 sezondur yayın hayatını tamamlayan the arrow izle yeni sezonda da merakla beklenmektedir. dizinin tüm sezonlarına sitemizde ulaşabilir, tüm bölümlerine son hd kalitesinde izleyebilirsiniz.

The Flash

Başka br süper kahraman dizilerinden biri olan the flash dizisi 2014 yılında yapımı sağlanan dizilerden biri olup oldukça beğeni kazanmıştır. The arrow dizi senaryosu ile bağlantılı olarak yan dizi kategosinde hayata geçirilen the flash izle tüm hızı ile yapıma devam etmektedir.

Suçluların yoğun olarak ele alındığı bir polis merkezinde laboratuvar görevi üstlenen ana karekterimizin bir süper kahramana dönüşmesi ve suçlular ile savaşması dizi hikayesini belirlemektedir. Yeni sezon çekimlerinin devam ettiği dizinin tüm sezonlarına sitemizde ulaşabilir, yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

 


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+4 = ?