logo

25 Kasım 2015

Plures Air ve kiralık uçak çözümleri

35-Plures Air ve kiralık uçak çözümleri

Genellikle yolcu taşımacılığı için Türkiye’de ve dünyada oldukça sık tercih edilen bir hizmet olan özel jet kiralama servisini sağlayan Plures Air, yüksek kalitede hizmet anlayışıyla hayatları kolaylaştırıyor. Türkiye ve dünya genelinde uluslararası iş gezileri, eğlence ve turizm amaçlı seyahatler gibi çeşitli amaçlara yönelik, daha çok gruplar ve şirketler tarafından faydalanılan özel jet kiralama hizmeti, sağladığı rahat ve hızlı ulaşım, kişisel alan ve esneklik gibi avantajlara sahiptir.

ozel-jet-ucaklar

Türkiye’de yıllardır gelişmekte olan havacılık sektörünün en önemli kıstasları uçuş güvenliği ve ulusal havacılık kurallarına uygun hizmet politikalarıdır. Bunların yanı sıra özel jet kiralama gibi ayrıcalıklı bir hizmetten faydalanıyorsanız ayrıca uçuş esnasında kendinizi evinizde gibi hissetmeniz gerekir. Plures Air özel jet ve özel yolcu uçağı kiralama seçeneklerini, işte tam da bu prensiplere uygun bir şekilde oluşturur ve sizin için en iyisini düşünür.

Özel jet kiralama

Herkes özel jet kiralama hizmetinden faydalanmalı ve lüks ile konforu bir de bulutların üzerinde süzülürken yaşamalıdır. Şımartılmayı herkes hak eder. Plures Air ile her anlamda bulutların üzerinde bir seyahat deneyimi yaşayacağınıza ve hak ettiğiniz gibi şımartılacağınıza emin olabilirsiniz.

Özel yolcu uçağı kiralama

Plures Air’in özel yolcu uçağı kiralama çözümleriyle ise grup seyahatlerinizde sınırsız lüksün tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik isterseniz bağımsız charter uçuşlar düzenleyen, isterseniz tarifeli uçuşları ile dünyaca tanınan havayolu şirketlerinden alınan kiralık uçak hizmeti ile her şey tam da sizin keyfinize göre olur.

Plures Air ve kiralık uçak çözümleri

Plures Air, ister turistik ister iş seyahatlerinizde en iyi kiralık uçak seçeneğini sizlere sunmak için çalışır. İsteklerinizi tam olarak karşılayacak doğru uçağı ve doğru organizasyonu oluşturmak, ve esnek seçenek imkanıyla hayallerinizdeki seyahati planlamanızı kolaylaştıracak Plures Air ile dilediğiniz anda havaalanı olan herhangi bir yere gitmeniz mümkündür. Uçaklar aile ve dostlarınızla yapacağınız seyahatler için özel jet kiralama yoluyla, daha büyük gruplarla yapacağınız seyahatler için özel yolcu uçağı kiralama yöntemleriyle seçilir.

Havacılık sektöründe yıllardır görev alan deneyimli pilot ve mürettebat kadrosu ve yer görevlileriyle Plures Air sayesinde yolculuğunuzun başından sonuna kadar lüksün, mahremiyetin ve konforlu yolculuğun keyfini sürün! Üstelik uygun fiyatlar ve onlarca farklı seçeneğin yarattığı esneklik şansı ile birlikte…

Dha fazla bilgi için http://www.ucak-kargo.com/ozel-jet-ucak-kiralama.html

Plures Havacılık
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi – EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy – Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32
F// +90 212 465 83 36
http://www.ucak-kargo.com

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?