logo


30 Ocak 2016

Personel takip sistemleri

Personel takip sistemleri, personelin direkt olarak mesai başlangıcını ve bitiş saatlerini sisteme not etmesiyle beraber, sizlere dilediğiniz vakit aralıklarında ne kadar süreçle çalıştığına dair bilgi aktarımları sunmaktadır. Böylelikle yemek ve çay paydoslarını düzene sokan, geç kalma ve erken çıkma gibi durumları not alan ve ay sonunda da personelin “saat hesabına göre” maaşını hesaplayan bir sistem ürünüdür.

Kartlı personel takibi, parmak izi personel takibi, yüz tanıma sistemli personel takibi ürünlerini deneme şansına sahip olabilirsiniz. İstenirse sistemi direkt olarak turnikeye dahil ederek, personel takip sistemi kullanılabilmektedir. Turnike ile kart okutulan ve parmak okutulan, ya da yüz okutulan personellerden sadece birine geçişler verilir ve yığılma olmadan bu durum sıra ile gerçekleştirilebilir. Personel takip sistemleri arasında en popüler olan ise parmak izi ve yüz tanıma sistemleridir. Bu sistem türleri ile beraber kart taşımaya gerek kalmıyor ve fizyolojik yapıları ile geçiş olanakları veriliyor. PDKS programları ile firmanın çalışma prensipleri kodlanmaktadır. Hangi saatte girip, hangi saatte çıktığını; geç kalma ve erken çıkma toleranslarını, devamsızlığı, hafta içi ve hafta sonu mesai oranlarını, avans durumlarını detaylı bir şekilde hesaplayan personel takip sistemi, günümüz şartlarında da hedef kitlelerin bir numaralı ürünü olarak göze çarpmaktadır. Yüz tanıma sistemleri ise direkt olarak sizlerin yüz algoritmasını okumakta ve sisteme kaydetmektedir. Parmağın veya yüzün 2/3’ü deforme olsa bile sistem sizleri tanımakta ve geçiş olanaklarını vermektedir.

Bu aşamada Perkotek firması olarak Strike, Magic Pass ve Magic Facre markalarının Türkiye Distribütörlüğünü yapmakta, sizlere alanında en çok tercih edilen ürünleri sıralama mahiyetinde de çalışmalar yansıtmaktayız. Personel takip sistemi cihazlarıyla alakalı da yaşanan herhangi bir problem döneminde Call Center ve yerinde destek gibi olanaklara sahip olabileceksiniz. O halde hemen siz de bizimle iletişime geçerek bu ürünleri satın alma ve kullanım alanları yaratabilmenin keyfini sürün. Cüzi rakamlara sizlere her daim alanında kullanışlı ürünler vaat ediyoruz! 55.000’in üzerinde ürün satışı ile beraber çıtasını her daim yukarı seviyelere tırmandırmış olan Perkotek, üstün hizmeti de, en uygun fiyatlardan sizlere sağlamaktadır.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+8 = ?