logo

30 Ocak 2016

Personel takip

Personel takip sistemi, büyük holding ve firmalar tarafından çok sık tercih edilen bir ürün tipidir. Personellerin mesai başlangıç ve bitiş saatlerini not altına alarak sizlere dilediğiniz zaman dahili hafızayı sunan ürün tipi, tüm personellerin de sorunsuz bir şekilde hizmet alabileceği bir durum güncellemesini sağlamaktadır.

Bilindiği üzere günümüz şartlarında yüksek oranda personel ile çalışan firmalar, bu kapsam da personelleri istenen vade de kontrol edemediklerinden şikayetçiler! Perkotek olarak, sizlere birçok alternatif personel takip programını sunuyor, ürünleri de eksiksiz bir şekilde inceleme olanakları veriyoruz. Kartlı personel takip sistemi, parmak izi okuyuculu personel takip sistemi ve yüz tanımlayıcı personel takip sistemi arasından siz de herhangi birisini seçerek bu ürünleri deneyebilir ve satın alabilirsiniz. her keseye uygun olan alternatif seçenekler ile beraber çekiciliğini de üst sınırlara taşıyan Perkotek, alanının lider konumunda yer alan ve birçok Dünyaca ünlü markayı da Türkiye distribütörü olarak dağıtan bir firmadır. Uzun yıllardır sektörde olmasının verdiği güç ve ihtişam ile beraber teknik kadrosunu yenilemekte ve çekirdekten yetiştirmektedir. Personel takip sistemi içerisinde yer alan yazılımı da kendi bünyesinde kodlayan ve böylelikle ürün satın alımı gerçekleştikten sonra sizlere uyarlayan Perkotek, tam anlamıyla kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlara sizlerle buluşturuyor!

Ürünlere 5000’e kadar kişi kaydetme olanakları olduğu gibi, her bir kişinin de farklı kimlik oluşturabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca personellerin giriş ve çıkış saatlerinin yanı sıra, maaş hesaplaması da yapabilen bu ürün tipi tam anlamıyla sizlere kalite odaklı bir çalışma örneği sunmaktan da geri kalmamaktadır. Siz de geç kalmadan hemen bizimle iletişime geçebilir, tüm personel takip programlarını da inceleme altına alarak herhangi bir ürünü satın alabilirsiniz. Bir diğer adı ile PDKS olarak bilinen bu sistem türleri, tamamen entegreli olarak çalışmakta ve anlık olarak veri tabanına her şeyi not etmektedir. Yedekleme özellikleri ile yaşanabilecek veri kaybını da en aza kadar indiren bu sistem türü; Strike, Magic Pass ve Magic Face gibi dünyaca ünlü markalardan oluşmaktadır. Girilen bilgilere göre de personel takip sistemi kontrol programı raporlar vermekte ve sizlere resmi bordro programına dataları aktararak, resmi tahakkuku da çıkarabilmektedir.

Siz de tüm personel takip sistemlerini incelemek ve ürünlere ilişkin temel bilgiler almak adına hemen bizimle iletişime geçebilir, bu ürün seçeneklerini de en kapsamlı şekilde değerlendirmenin tadını çıkartabilirsiniz. Her geçen gün alanında kendisini yenileyen ve üstün hizmet türlerini sizlerle paylaşmaktan geri kalmayan Perkotek, tamamen ürünlere de 2 yıl boyunca garanti vermektedir. Ürünler ile alakalı yaşanan herhangi bir problem söz konusu olur ise, satış sonrası destek almak adına Perkotek Call Center’i tercih edebileceksiniz.

Ürünler direkt olarak bir turnikeye, duvara veya kapıya monte edilebilme özelliklidir. Böylelikle ürünlerin tamamını çok cazip fiyatlar karşılığında satın alacağınız gibi, bir kullanım alanı da doğurabileceksiniz. Ürünler tamamen uzun ömürlü olduğu gibi, personel takip alanında da sizlere %100’e kadar güvenli hizmet tanımaktadır. Giriş ve çıkışların artık çok daha kurumsal bir yapıda seyir almasını istiyorsanız siz de tercihinizi Perkotek’ten yana kullanmayı ihmal etmeyin! Alanında Türkiye’nin en büyük güvenlik ekipman tedarikçisi olarak bilinen firma, kendi fabrikaları üzerinden de pek çok güvenlik ekipmanı ürününü üretmekte ve Dünya genelinde satışa sunmaktadır. Personel takip alanında tamamen sizler için tasarlanmış yazılımlar ile birlikte siz de artık kaliteli bir ürün kullanımını yakalayabilme şansına sahipsiniz!

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?