logo

Perşembe günü Güneş ve Uranüs hepimizi gerecek

1

7 Ocak Perşembe günü Güneş Uranüs arasında gerçekleşecek zorlayıcı açı birkaç gün etkin olacak.

Güneş Uranüs arasında gerçekleşecek zorlayıcı açı birkaç gün etkin olacak.

Bu transit etkisi altında beklenenden daha gergin ve elektrikli olmanız beklenebilir. Ani çıkışlar yapabilir, huzursuz ve sabırsız hareketler gösterebilirsiniz. Sizi kısıtlamalarına pek dayanabileceğiniz bir zaman da değilsiniz. Otorite figürleri, baba, ağabey gibi veya kilit pozisyondaki kişilerle olan tutumunuzda daha kontrollü ve dikkatli olmakta fayda var. Köprüleri yakıp gitmek istiyorsanız bu transitin kopartıcı etkisini deneyimleyebilirsiniz.

Kazalardan, yaralanmalardan sakınınız. Rutin işlere ve disiplin altına girmek istemeyeceğiniz gibi, başkalarına da çok kolay tahammül gösteremeyeceğiniz bir transittir. Bunun yanında, değiştirmek, özgürleştirmek istediğiniz kalıplar, tutum veya davranışlar veya bırakmanız gereken bir alışkanlık varsa bu açı işinize yarayabilir. Burçlara gelirsek…

GÖZE GÖZ DİŞE DİŞ…
Koç: İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda oldukça mücadele etmeniz gerekebilecek, biraz göze göz dişe diş moduna bürünebileceksiniz. İşinizle ilgili bir değişim söz konusu olabilir. Uzlaşma zemini oluşturmakta zorlanabilirsiniz.

Boğa: Koşulları ve şartları çok fazla kontrol edemeyebilirsiniz, lütfen bu aralar sağlığınıza ekstra dikkat edin, trafikte dikkatli olun, elde olmayan koşullar ve şartlar sinirlenmenize ve yıpranmanıza neden olabilir, sabırlı davranmaya özen gösterin. Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınız ile gerginlikler oluşabilir.

2

İkizler: Finansal anlamda ani, beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir. Bu mesela evde ki büyük bir elektroniğin bozulması ile olabileceği gibi, beklenmedik sürpriz bir ödeme şeklinde de ortaya çıkabilir. Finansal konular hayatınızın stres kaynağı haline gelebilir de.

Yengeç: Öncelikle iş ve karyerinizi bağlayan konularda, ani, sert, fevri çıkışlar sergileyebilirsiniz. Üstlerle ilişkilerde zorlanmalar, emir almaktan hoşlanmayabilirsiniz. Özgürlük temaları çok daha net bir şekilde vurgulanabilir hayatınızda. Meydan okumaya daha müsait olabilirsiniz.

Aslan: İş ve çalışma ortamınıza ilişkin hesapta olmayan koşullar yüzünden bazı finansal kayıplar, zararlar yaşayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konulara harcamalar artabilir, şartları ve koşulları idare etmekte veya kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

ANİ SERT ÇIKIŞLARA DİKKAT!
Başak: Sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkileriniz gergin bir hat üzerinde olacak. Ani sert çıkışlar sizleri zor duruma sokabilir. Özellikle finansal konular arkadaşlık ilişkilerinizle aranızı açabilir. İş hayatından kazandığınız gelirlerle ilgili minik problemler yaşayabilirsiniz.

Terazi: İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda stres ve baskı altında hissedebilirsiniz kendinizi, çok daha fazla efor ve enerji sarf etmeniz gereken konular ortaya çıkabilir. Hayatınızda bir çok şeyi aynı anda kontrol altına çalışmaktan yorulabilirsiniz.

3

Akrep: Bu dönem sağlığınızı ilgilendiren konularda dikkatli olmakta yarar var, sınırlarınızı çok fazla zorlamamalı, aşırı çalışmaktan bünyeniz zayıf düşebilir, bu aralar fikir tartışmaları çokça meydana gelebilir, fikirlerinizi, düşüncelerinizi konuştuğunuz kişilere kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz

Yay: Özellikle finansal konularla ilgili çok daha fazla efor ve enerji sarf etmeniz gerekebilir. Sürpriz beklenmedik harcamalar yüzünden canınız biraz sıkılabilir, bu harcamalar sağlıkla ilgili konularda olabileceği gibi, yakınınız, ortağınız, eşinizin bir takım yanlış kararları yüzünden de olabilir.

Oğlak: ikili ilişkiler, ortaklıklar,evlilikle ilgili konularda ciddi gerginlikler oluşabilir, meydan okuma durumları ortaya çıkabilir, aşırı inatçı davranışlar sizleri zor duruma sokabilir. Her şeyi her an kontrol altında tutmak zordur ve siz bu aralar bunu deneyimleyebilirsiniz.

DEDİKODULARI FARK EDEBİLİRSİNİZ
Kova: Perde arkasında dönen bir oyunlar, dedikodular, gizli düşmanlıkları fark edebilir ve bunlarla mücadele etmeniz gerekebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle birbirinizi anlamakta zorlanabilir, iş ve çalışma ortamınızda ekstra mücadele etmeniz gerekebilir.

Balık: Öncelikle finansal konular, kazançlarınız risk altında, beklenmedik sürpriz harcamalar, kayıplar, ummadık ödemeler ortaya çıkabilir. Kullandığınız büyük elektroniklerde arızalar oluşabilir. Bunun yanı sıra riskli finansal yatırımlardan, aktivitelerden uzak durmakta yarar var.

Kaynak:Sözcü

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?