logo


14 Nisan 2016

Pelin Karahan’dan örnek olacak paylaşım!

Pelin Karahan'dan örnek olacak paylaşım!

Şu sıralar ‘Yeter’ adlı dizi ile seyirci karşısına çıkan oyuncu Pelin Karahan son paylaşımı ile takipçilerinden büyük beğeni topladı. Pelin Karahan ilk kazancı ile aldığı kırmızı ayakkabılarının hikayesini anlattı.

“Kavak Yelleri” dizisi ile yıldızı parlayan Pelin Karahan son paylaşımı ile büyük takdir topladı. Yıllar önce ilk kazancı ile aldığı ayakkabıları hala saklayan güzel oyuncu, Instagram sayfasından herkese örnek teşkil edecek bir paylaşımda bulundu.

Ünlü oyuncu çalışıp kendi parasıyla aldığı ilk ayakkabılarının hikayesini şu satırlarla anlattı:

1

“Şu kırmızı ayakkabıların anlamı öyle büyük ki benim için. 16 sene önce yani 15-16 yaşlarındayken hayatımda ilk kez çalışıp kendi paramla aldığım ilk şey. Şu anki parayla 30tl’ydi hatta…

Vitrinde görüp çok beğenmiştim ama benim için çok pahalıydı o zaman. Ancak çalışıp kazanarak alabilirdim ve yaptım da… Zaten o kadar sevmiş ve giymişim ki rengi bile solmuş. Bugün yine bakıyorum,hayatımda istediğim herşeyi çok çalışıp kazanmanın sonunda elde etmişim. Sadece maddiyat değil, maneviyat da dahil buna. Hayatımızdaki küçük mutlu anlar belki tesadüftür…

Ama hiç bir başarı tesadüf değildir! Gönülden istemekle başlar herşey, çok çalışmak ve sabırdır bizi sonuca götüren.ve mutluluk da; çok şükür hayal ettiğim bir çok şeye kavuşup, yine de şu kırmızı ayakkabıları unutmamaktır.”

Etiketler: » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+5 = ?