logo


Paykasa Satın Almanın Kolay Yolu

paykasaPaykasa, günümüzde online olarak yapılan internet alışveriş işlemlerinin çok daha üst düzeyde güvenilir olmasını sağlamak amacı ile hayatımıza girmiş bir ön ödemeli karttır. Paykasa sayesinde kredi kartı kullanmadan alış veriş yapma kolaylığını yaşamaktasınız. Bunun için yapmanız gereken tek şey sitemizde bulunan paykasa satın al seçeneğini seçmek sureti ile ve 7 gün 24 saat süre ile hizmet vermekte olan müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçmenizdir.

Online Alışverişte Paykasa Satın Alın

Müşteri hizmetlerimiz sadece paykasa satın al ve satım işlemleri hakkında değil aynı zamanda paykasa bozdurma ve diğer aklınıza takılan sorular ve sorunlar için de irtibata geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişim günün 24 saati olmak sureti ile her daim kesintisiz olarak gerçekleştirebilmektesiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ne yazık ki istenmeyen durumlar ile karşılaşılma ihtimali de artmaya başlamış bu da alışveriş severleri korkutmaya başlamıştır.

Ancak paykasanın hayatımıza girmesi ile birlikte alışveriş severlerin bu endişeleri de son bulmuş oldu. Güvenilir alışverişin hayatımıza adım atması ile birlikte internet ortamından alışveriş yapma keyfi de katlanarak artmıştır.

Bizimle İletişim Kurun

Paykasa ön ödemeli kartlar Euro para cinsinden satışa sunulmaktadır. Paykasa fiyatları Euro kuru üzerinden olup kura göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle alış işlemlerinizi canlı destek ekibimiz ile iletişim kurmak sureti ile gerçekleştirebilirsiniz.

Canlı destek ekibimiz, Skype, e – posta ve canlı telefon desteği ile hizmet vermektedir. Canlı destek ekibimizin vereceği hesap numaralarına yapacağınız havalenin ardından 16 haneden oluşan bir numara tarafınıza iletilmektedir. Tarafınıza iletilen bu 16 haneli kart numarasını kullanarak paykasa kullanımı uygun olan yerlerden güvenli bir şekilde alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Kısa süre içerisinde güvenli alışveriş olanağı sunmasından dolayı en çok tercih edilen ön ödemeli kartlar arasında üst sıralara yükselmiştir.

Şürketimizin merkezi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde olup 24 saat boyunca hizmet veren müşteri hizmetleri ile günün her saati ve haftanın her günü doya doya güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Sanal ortamlarda alış veriş esnasında kredi kartı kullanmak istemeyenlerin ilk sırada ki tercihi olarak karşımıza paykasa çıkmaktadır.

Oldukça kısa sürede on binlerce alışveriş severe ulaşmayı başaran paykasa ile güvenli alışverişin yanı sıra hızlı bir şekilde alışveriş yapabilmenize de imkan sağlamaktadır. Paykasa güvenilir olmasının yanı sıra 7 gün boyunca 24 saat hizmet vermekte olan müşteri temsilcilerinin de olması paykasa alış ve paykasa bozdurma işlemlerinizi de hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır.

Kaynak: http://www.ekartsatis.com/


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+1 = ?