logo


14 Nisan 2018

Paykasa Satın Al

Türkiye’de Paykasa ücretleri Avrupa genelinde olduğu gibi doğrudan Euro birimine göre değil, TL ile Euro arasındaki kur farkına göre belirleniyor. Ödemenizi de Türk Lirası ile, kurun durumuna göre yapıyorsunuz. Paykasa sanal kartı sayesinde kendinize özel olarak online alışverişlerde kullanıma uygun bakiye edinebilirsiniz. Hesabınızdan çekim yapabilmenizi sağlayan özel yöntemlerde olduğu gibi, eğer Paykasa kartınızda bakiye bulunuyorsa veya karta sahipseniz satış işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Kullanım tarihine ve bakiyesine bağlı olarak satışların yapılabiliyor olması sayesinde, internet üzerinden pek çok farklı alışverişin gerçekleştirilmesi de mümkün oluyor. Yedi gün yirmi dört saat boyunca hem sanal ortamlarda hem de gerçek paranın kredi kartı aracılığıyla kullanılabildiği alışverişlerde sanal kartlar önemli bir yere sahiptir.

Paykasa Kart Nasıl Satın Alınır?

Güvenli bir şekilde alışveriş yapılabilmesi için son derece önemli olan, şifrelenmiş yapısıyla sadece sahibinin ulaşabilmesini sağlayan sanal kartlar, distribütörler tarafından satılabiliyor. Bunlardan bir tanesi olan Paykasaal sayesinde istediğiniz zaman, stoklarda bulunan miktara da bağlı olarak hızlı bir şekilde satın alma işlemini gerçekleştirmeniz mümkün oluyor. Ucuz Paykasa al butonuna yer verilen sitede özellikle uygun fiyatlı bir satışın gerçekleştirilebilmesine imkan tanınıyor. Sanal kartlarla ilgili olarak her türlü işlemi sürdürebileceğiniz sayfanın bünyesinde havale, EFT, kartlı veya kartsız işlemler aracılığıyla Paykasa’nın güncel değerlerine göre alışveriş yapabilirsiniz. Bu sayede satın alma süreci veya bozdurma süreciyle ilgili olarak hiçbir güvenlik sorunu yaşamazsınız. İnternetten elde edebileceğiniz Paykasa sanal kart hesap numaraları sayesinde özel olarak ödemeleri gerçekleştirebilir ve uygulamaları kullanmaya devam edebilirsiniz. Kartın limiti bittiği taktirde numarası ve tarihi de sistemden özel kurallara göre silinecektir.

Paykasa Sanal Kart Fiyatları

Sanal kartlar için belirlenen fiyatlar, satıcıların isteğine göre şekillenmiyor. Böyle bir durum mümkün olmadığı için, müşterilere de birbirine yakın fiyatlarla birlikte sanal kart temin etme imkanı tanınıyor. Türkiye’de bulunduğunuz dönemin kur durumlarına bağlı olarak, Euro’nun ne kadar olduğu göz önünde bulundurularak bir hesaplama yapılabilir. İnternet üzerinden yapılacak olan alışverişlerde sorunsuz bir şekilde her seçeneğin kullanılabilmesi isteniyorsa, yeni çalışmalardan yararlanılabilir. Sanal kartlarla ilgili olarak belirlenen fiyatlar en az 10 Euro olacak şekilde temin edilebiliyor. Türk Lirası para biriminin kullanılmasını sağlayan sayfada zaten güncel kur yapısına uygun bir şekilde Paykasa alışverişini Paykasa satın al butonuna tıklayarak sonuçlandırmanız mümkün. Türkiye’nin dört bir yanında direkt olarak kartsız, kredi kartıyla veya havale yöntemiyle yatırımın yapılması ve şifrenin alınması mümkün oluyor.

Paykasa Mobil Ödeme

Paykasa ne kadar? 10 Euro ila 5000 Euro arasında istediğiniz kadar sanal kart satın alabilirsiniz. Tek bir kişi için belirlenen hiçbir sınır bulunmadığı gibi, kurallara uygun ve limitler doğrultusunda ödeme yapıldığı taktirde zaten kartlarınızı, son kullanma tarihine kadar değerlendirebilirsiniz.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

10+7 = ?