logo


24 Haziran 2016

Paykasa Kart Satış Noktaları

Paykasa kart satın almak için birçok farklı sebebiniz olabilir. Ödeme yapacağınız platformda kullandığınız ödeme yöntemlerinin aktif olmaması ya da ödeme yapılacak olan siteye bilgilerinizi girmek istememek bunların başında gelebilir. Dolayısıyla her koşulda size güvenilir bir hizmet sağlayan ön ödemeli kart sistemi Paykasa hızlı bir para transferi için en bilindik seçenekler arasında bulunuyor. Tabi güvenilirliğinden sual olmaması adına Paykasa kart satış noktalarına da dikkat etmek gerektiğini unutmamalısınız.

Dikkat ettiyseniz son dönemlerde sayıları hızla artan bir sanal kart satış sitesi furyası göze batmaktadır. Aslında profesyonel olarak sektörle ilgisi olmayan, tamamen kişisel olarak açılmış bu sitelerden alışveriş yapmak size zarar verebilir. Genel yapıları yönünden köklü ve geçmişe dönük hizmetleri bilinen, güvenilir bir satış deneyimini size yansıtan, hızlı ve ulaşılabilir bir hizmetle dikkat çeken Paykasa siteleri kullanmanız önemli bir faktördür. Aksi halde güvenilir bir işlemi ne satın alma noktasında ne de bozdurma noktasında yapamayabilirsiniz.

Paykasa Kart Bozdurma Siteleri

Mümkün noktada Paykasa kart bozdurma siteleri satış siteleriyle aynı ölçüleri taşımaktadır. Hatta şirketler hem satış hem bozdurma işlemini yürüttüklerinden bu algı oluşmuştur. Fakat yalnızca bozum işlemi yapan bazı amatör sitelere de rastlayacağınızdan profesyonel platformlardan şaşmamanız gerektiğini vurgulayalım. Eğer güvenilir Paykasa kart bozdurma işlemiyle alacağınız ödemeyi saniyeler içerisinde banka hesabınızda görmek istiyorsanız bu konuda dikkatli davranmanız gerekiyor. Aksi halde ne yazık ki satın alma konusunda olduğu gibi bozdurma yönünde de sorun yaşamak mecburiyetinde kalabilirsiniz.

Paykasa nasıl bozulur sorusu ilk defa ödemelerini Paykasa ile alacaklar için önemlidir. Bu bağlamda profesyonel bozum sitelerinin sizlere tanıtım yazılarıyla olayın süreçlerini aktardıklarını, canlı destek ile de kafanıza takılan tüm detayları aktardıklarını belirtelim. Temel anlamda size sunulmuş olan 16 haneli Paykasa kart kodu siteye bildirilerek yanında bilgileriniz ve hesap numaralarınız gönderilir. Maksimum 5 dakika olan kontrol sürecinin sonrasında da kartın bakiyesi doğrudan banka hesabınıza ödeme olarak geçilir. Havale yöntemi kullanıldığından dolayı 7 gün 24 saat Paykasa kart bozumu yapılabilmektedir.

Etiketler: »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

7+5 = ?