logo


16 Ağustos 2018

Paykasa Kart Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Her geçen gün gelişen ve pek çok farklı ayrıcalıkları sunmakta olan teknoloji, beraberinde alışveriş sitelerinde daha güvenli ve hızlı şekilde işlem yapmamızı da sağlamıştır. Daha kolay ödeme yöntemi sunan ve herhangi bir kredi kart bilgisi istemeden ödemenizi gerçekleştirmekte olan paykasa kart, bazı önemli marka ve firma sitelerinde kullanılmaktadır.

 

Söz konusu olan kartın kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı önemli kurallar bulunmaktadır. Öncelikli olarak ilgili kartı kullanacağınız siteyi detaylı olarak incelemeniz ve SSL Sertifikası bulunan sitelerde bu kart kodlarını kullanmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra site adresimiz üzerinden canlı destek hattına erişebilir ve alışveriş yapmak istediğiniz sitede, bu kart ile anlaşma olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

 

League Of Legends Sitesi Üzerinden Paykasa Kullanımı

 

Son dönemlerde online oyunlar milyonlarca kişi tarafından tercih edilmektedir. Dövüş ve savaş ağırlıklı oyunlar, ilerlemeli özellikleri ile daha çok cazip haline dönüşmektedir. Aynı zamanda daha eğlenceli zaman geçirmek ve güçlü olabilmek için, bu tür oyunlarda gerçek para ile alışveriş yapmanızda mümkün olmaktadır. League of legends oyununun resmi site adresi üzerinden yapacak olduğunuz alışverişler için en ucuz paykasa kodu ile ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz.

 

Skype Ödemeleri İçin Paykasa Kullanılır Mı?

 

Son dönemlerin görüntülü ve sesli olarak iletişim kurmanın yanı sıra, yazılı olarak sohbet etmek ve arkadaşlık edinmek amacı ile tercih edilen Skype uygulaması, aynı zamanda reklam vermek içinde avantajlıdır. Resmi site üzerinde kolay şekilde ödeme yapmak ve işlem sağlamak için paykasa satın al kısmına gelebilir ve ödemelerinizi kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

 https://www.paykasamerkezi.com/


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

7+4 = ?