logo


01 Şubat 2016

Parmak izi okuyucu

Parmak izi okuyucu ürünleri temel olarak personel takip amacıyla kullanılan bir ürün çeşididir. Bu nedenden dolayı da birçok kişi tarafından öngörülmüş ve değer kazanmış ürünlerin başında gelen sistem türleri, her geçen gün de genel olarak kitleler tarafından önemsenmekte ve sizlere tamamen uzun vade de ürün seçeneklerini deneme olanaklarını vermektedir.

Bu aşamada ise parmak izi okuyucu ürünlerini satın almak açısından siz de Perkotek ile iletişime geçebilirsiniz. Parmak izi okuyucu fiyatlarını olabildiğince stabil tutan Perkotek, bu aşamada da sizleri her daim üst sıralara taşımayı ve ürünleri kapsamlı bir şekilde değerlendirmenizi de ihmal etmemektedir. Sistem içerisine 5000 kişiyi anlık olarak kaydetme olanaklarına sahip olacağınız gibi, personellerin giriş ve çıkış saatlerini de dilediğiniz zaman hafıza üzerinden kontrol edebilme şanslarına sahip olacaksınız. Bu evre de ise sistemi çok daha kapsamlı ve kullanışlı kılabilmek adına büyük bir önem taşıyan Perkotek, her keseye uygun parmak izi okuyucu ürünlerini de sizlerle buluşturabilmek adına sıkı çalışma olanakları ortaya koyuyor ve günümüz teknolojisini de en iyi şekilde elinde barındırıyor. Mesai saatlerinde ki giriş ve çıkışların yanı sıra, dilediğiniz zaman maaş hesaplamaları konusunda da üstün hizmetler sunan ürün tipi, bu kapsam da Türkiye’nin öncü firmaları arasında yer almakta ve sizlere her daim doğru sunum olanakları sağlamayı da ihmal etmemektedir. O halde hemen siz de, bizimle irtibata geçerek bu gibi ürünleri deneme ve hakkında bilgi alma şanslarına sahip olabilirsiniz.

Ürünler genel olarak maaş hesaplaması, personel giriş ve çıkış gibi hizmetlerin yanı sıra; üye takip amacı için de tercih edilebilmektedir. Özellikle spor salonları ve havuz gibi temel aktivite sunan şirketler açısından bu gibi ürünlerin önemi ve değeri çok yüksektir. Perkotek olarak her daim uygun fiyattan ürünler sunmak açısından çalışıyor, sizlere olabildiğince yüksek oran da ürünler ulaştırabilmek adına da günden güne çalışıyoruz. Birçok ürünü, tek bir site üzerinden kontrol altında tutmak ve satın almak için hemen siz de, firmamız ile iletişime geçmeyi ihmal etmeyin. Parmak izi okuyucu fiyatı konusunda bilgi almak adına müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

1+6 = ?