logo


01 Şubat 2016

Parmak izi okuma sistemleri

Parmak izi okuma sistemlerini Türkiye’de yaygınlaştıran Perkotek, bugüne kadar 50.000’in üzerinde bir satış rakamı yakalamış ve kitleler tarafından da makul seviye de tercih edilen bir ürün olarak göze çarpmıştır. Bu aşamada da “memnun müşteri” referansıyla ciddi bir ilerleme kaydeden firmamız, sizlere var olan alternatif ürün seçeneklerini de web sitesi üzerinden sıralamayı ihmal etmemektedir.

Bu etapta sistem üzerine geliştirilen yazılımları da kendi bünyesinde ortaya sunan Perkotek, ürünleri cazip fiyatlar standardında sizlere ulaştırmaktan da geri kalmamaktadır. Parmak izi okuma sistemleri, birçok alan için olası faydalarını da bizlere sunuyor. Bilindiği gibi en çok personel takip amacıyla kullanılan bu ürün; ayrıca üye takibi, WC ve yemekhane geçişleri, gizli oda ve kasa gibi alanlarda da sizlere %100’e kadar güvenlik durumunu aşılamaktadır. Bu sayede pek çok kişi tarafından tercih edilen ürün için alternatif kullanım alanları da yaratılmaktadır. Hafızasına 5000’den fazla kişiyi kaydetme ve her birine ID numarası sunma gibi olanaklara sahip olan parmak izi okuma sistemi, çalıştığınız sektör, personel sayısı, cihaz sayısı gibi beklentileri de tam anlamıyla karşılamasından dolayı oldukça kullanışlıdır! Tek yapmanız gereken şey ise web sitemiz üzerinden var olan ürünleri incelemek ve daha sonra ki adımlar için de sizlere en uygun olan ürün çeşidini seçip, siparişinizi tamamlamaktır. Türkiye’nin her ilinde bulunan yayın servis ağı ile beraber, sadece sorun olduğunda değil; her daim sizlerin merak ettiği soruları cevaplamak adına buradayız! Sizler de tam güvence ile bu ürünleri satın alabilir ve daha sonra kullanım alanları yaratma olanaklarına sahip olabilirsiniz.

Ürün tiplerini sizlere üstün güvence ile ulaştırma sureti için çalışan Perkotek, her daim geniş çözüm önerileri sunmaktan da hiçbir şekilde geri kalmamaktadır. Bu sayede de parmak izi okuma ürünlerini satın alarak, sizler de istenen ortamları yaratabilecek ve artık sorun yaşamadan işlemlerin tamamlanmasına olanaklar tanıyabileceksiniz. Perkotek olarak, sizlere satış öncesi ve sonrası ürün ile alakalı tüm merak ettiklerinizi yanıtlamak adına bir telefon kadar uzaklıkta olacağız. Her geçen gün yaygınlaşan bu ürünü satın almak açısından siz de bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+5 = ?