logo


02 Şubat 2016

Parmak izi okuma

Parmak izi okuma sistemleri, genel olarak personel takip amacıyla kullanılan bir ürün çeşidi olarak bilinmektedir. Günümüzde artan ilgisi ve başarı oranıyla beraber hayatımızın her faktöründe yer almaya başlayan bu ürün tipi, kesin ve kalıcı sonuçlar ulaştırmasından dolayı da kitlelerin bir numaralı tercihi haline dönüşmüştür. Bunun yanı sıra ise kapalı odalar için de oldukça büyük güvenlik önlemleri sağlayan ürün tipi, suçla mücadele ve hırsızlık gibi durumların önüne geçilebilmesi faktörü ile sizlere en önemli ve değerli şartları sunmaktan da geri kalmamaktadır.

Perkotek olarak bugüne kadar ithal ettiğimiz 60’ın üzerinde ki model ile sektör de açık ara lider konumdayız. Sizlerin kesesine uygun parmak izi okuma sistemleri satışını gerçekleştiren Perkotek, her bütçeye uygun ürün çeşitleri ile de bu kapsamda kalıcılığını yukarı evrelere taşımayı da ihmal etmiyor. Her geçen gün daha fazla kişi tarafından önemsenen ve değer gören bu ürün çeşitleri, günümüz şartlarında da kitleler açısından önemli bir ürün olarak bilinmektedir. 5000’e yakın kişiyi direkt olarak hafızaya kaydedebilen ve sizlere belli aralıklarla raporlamalar sunan ürün tipi, giriş ve çıkış gibi saat aralıklarını dahili hafızasına not etmesinden dolayı personel takip amacıyla birçok kişi tarafından öncelikli bir ürün haline dönüşmüştür. Ayrıca saat aralıklarından maaş hesaplamalarına kadar pek çok noktayı da sizlere sunabilen parmak izi okuma ürünleri, günümüzde artık aktif olarak holding ve büyük işletmelerin tercihi haline dönüşmüştür. Ürünlerin kolay kullanımı ve kurulumu ile beraber uzun ömürlü bir süreç boyunca kullanma olanaklarına sahip olacaksınız. Kapıya, duvara veya direkt olarak turnikeye monte edilebilme seçenekleri ürünü çok daha geçerli kılar ve sizler tarafından ilgisini daha yüksek mertebelere taşır.

Sizlere bir tık kadar uzaklıkta olan Perkotek, her anlamda daha kaliteli ürünler sunma gayreti içerisinde çalışmaktadır! Siz de parmak izi okuma sistemi satın almak ve bu ürünleri uzun vadeli olarak kullanmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilir, stoklarımızda yer alan ürünler ile alakalı çok daha geniş kapsamlı bilgiler alma şansına sahip olabilirsiniz. Geçmişten, günümüze kadar lider konumunu her daim elinde bulunduran Perkotek, muhteşem çözüm önerileri ile sizlere hızlı hizmetler sunmayı ihmal etmiyor.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

5+5 = ?