logo


“Paran yoksa seninle hesaplaşırız, arkaya gel” lafı kurşun yağdırttı!

Paran yoksa seninle hesaplaşırız

İstanbul Fatih Kumkapı’da içkili bir restoranda 450 TL gelen hesaba itiraz ederek silahını ateşleyen Y.D. gözaltına alındı.

D., “Hesaba fazladan 35’lik rakı ve 3 adet salata ve 1 adet meze yazmışlar. Birisi de bana hitaben ‘Paranız yoksa seninle hesaplaşırız, arkaya gel’ deyince, ben de babamdan kalma tabancamı çıkartıp ateş açtım” dedi.

450 lira hesap çıldırttı

Fatih Kumkapı’da geçtiğimiz hafta meydana gelen olayda, özel bir şirkette müdür olan Y.D., arkadaşları, kızı ve ablasıyla birlikte içkili restoranta gitti. Arkadaşları ve ailesiyle birlikte güzel bir gece geçiren Y.D., garsonların getirdiği hesabı görünce çıldırdı. Yaşanan tartışmaların ardından, çantasından ruhsatsız silahını çıkaran D. restoranın içerisinde havaya ateş açtı. Olay sonrası Erzincan’a bir akrabasının yanına giden Y.D., Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.

“Paran yoksa seninle hesaplaşırız, arkaya gel”

Y.D., polise verdiği ifadesinde, “eğlenmek amacıyla yanımda bulunan arkadaşların, ablam, kızım ve kuzenim ile birlikte Kumkapı’da bulunan restorana gittik. Gece saat 01.00 sıralarında hesap istedik. Yanımda bulunan arkadaşım E.G hesabı kontrol etti. 450 TL gelen hesaba fazladan 1 adet 35’lik rakı, 3 adet fazladan salata ve 1 adet meze yazıldığını fark etti. Ben hesabı ödemek için garsona hesap kartımı verdim. Garson pos makinesinden 2500 TL para çekmeye kalktı, o sırada arkadaşım E. ve ablam garsona müdahale ederek, “Zaten adisyona fazla tutar yazmışsınız bir de fazla hesap çekmeye kalktınız. Karttan 250 TL çekin” deyince garson o parayı çekti.

Biz 50 TL daha verip gitmek isterken, işletme müdürü ‘Buradan s….. gidin, bir daha da buralara gelmeyin’ dedi. Kredi kartım hala garsondaydı, o sırada arkadan bir şahıs bana hitaben ‘Paran yoksa senle hesaplaşırız, arkaya gel’ dedi. Bu arada işletme sahibi olan şahıs devamlı bize küfürler ediyordu. Ben de sinirlenerek rahmetli babamdan kalma ruhsatsız tabancamı çıkartıp havaya doğru iki el ateş ettim. Ben ateş edince garson kredi kartımı arkadaşım E.’ye verdi” dedi.

Etiketler: » » » » »
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

6+3 = ?