logo


Özgürlüğün Elli Tonu Türkçe Dublaj İzle

Grinin Elli Tonu kitabı piyasaya sürüldüğünde büyük bir beğeni ve yankı uyandırmıştı. Üstelik E.L. James’in yazdığı kitabın filminin beyaz perdeye taşınması da aynı yankıyı sürdürdü. Milyonlar tarafından izlenen filme Karanlığın Elli Tonu yapıtı devam niteliğini oluşturdu. Elli Ton serisinin 3. Ve son filmi olan Özgürlüğün Elli Tonu da bu yıl izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor. Hemen her serisi merakla ve büyü bir ilgi ile beklenen filmlerin sonuncusu 14 Şubatta gösterime girdi. Pek çok film izleme sitesinden filmin Özgürlüğün elli tonu Türkçe dublaj izle menüsüne ulaşmak mümkün. Özellikle alt yazılı film izleyemeyenler için mükemmel bir hizmet veren sitelerden bu serinin son filmini izleyebilirsiniz.
Fragman İzlenme Rekoru Kırdı

Serinin gösterime çıkan ilk iki filmi MR. Grey ile Anastasia’nın çetrefilli aşkını konu almıştı. İkilinin farklı dünyaları ve birbirlerine olan aşkları 3. Film olan Özgürlüğün Elli Tonu’nda da ele alınıyor. Evlenen çiftin peşini ne yazık ki geçmişlerindeki hatıralar bırakmıyor. Fragman yayınlandığı saatler içinde milyonlar tarafından izlendi. Tüm dünyada gösterime giren filmin gişe rekorlarına imza atması bekleniyor ve şimdiden 950 milyon dolarlık bir hasılata ulaştı. Üstelik film yayınlandığı gün itibari ile Özgürlüğün elli tonu Türkçe dublaj izle sekmeleri de tıklanma rekorlarına ulaştı.

Başarılı Film Kadrosu

Film, konusu ve oyuncuları yanında teknik ve senarist kadrosu ile de adını sıkça duyurdu. Özellikle James Foley gibi başarılı bir yönetmen tarafından yönetilmesi filmi olan merakı biraz daha artırmıştı. Özgürlüğün Elli Tonu filminin yapımcılığını ise yine adından olumlu söz ettiren Michael De Luca ve Marcus Viscidi gibi yapımcılar üstlendi.

 

Her Dilde Çevirisi Yapıldı

Mr. Grey ve Anastasia’nın aşkını ve hayatını konu alan serinin pek çok dilde çevirisi de bulunuyor. Özgürlüğün elli tonu Türkçe dublaj izle seçeneklerinden izlenmeye hazırlanan film, yüzlerce dile de çevrilmiş durumda. Film Anastasia ve MR. Grey’in evliliklerinde karşılarına çıkacak huzursuzlukları ve çabalarını konu alıyor. Her ne kadar sular durulmuş görünse de yaşantılarında bıraktıkları izler onları takip etmeye devam ediyor.

Etiketler: »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+3 = ?