logo


29 Nisan 2016

Özgür Ozan:Seyirci ne isterse o olacak

arka sokaklar

Ünlü oyuncu Özgür Ozan Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı Hüsnü Çoban karakteri hakkında konuştu.

Ekranların uzun soluklu dizilerinden Arka Sokaklar’ın Hüsnü Çoban’ı Özgür Ozan, dizideki vurulma sahnesinden sonra kısa sürede tüm Türkiye’nin konuştuğu bir isim haline geldi. Hüsnü Çoban’ın cenaze törenine binlerce insan katılacağını bildirirken, köşe yazarları onu yazdı. Dizinin oyuncuları sosyal medya hesaplarından Hüsnü Çoban’ın akıbeti konusunda bir açıklama yapmaktan kaçınırken gerek Şevket Çoruh ve gerekse Özgür Ozan Hüsnü Çoban’ın diziye veda edeceği imasında bulundu ancak Ozan kendi ağzından konuyla ilgili hiç konuşmamıştı. Başarılı oyuncu merak edilenleri Hürriyet’ten Zelal Özalp’a anlattı. Konuyla igili verdiği röportajda merak edilenlerin sorulduğu Ozan, Hüsnü Çoban’ın ölüp ölmeyeceğine dair bakın ne cevap verdi:

Bu sahne sayesinde sevenlerinizi de sevmeyenlerinizi de görmüşsünüzdür…

– Allaha şükür hiç ummadığım kadar seveni varmış Hüsnü’nün. Benim diyemiyorum çünkü “Hüsnü Çoban yaşıyormuşsun” diye gelip selfie çektiriyorlar. “Paylaşma bak, bölüm bu akşam” diyorum. Ölmediğim de yayılır şimdi sosyal medyada, bu sefer farklı etkinlikler yaparlar (gülüyor). Yakınlarıma “Hüsnü değil, Özgür mü öldü?” diye sormuşlar falan… Durum komik bir hâl almaya başladı, bakalım bu cuma (bugün) çözülecek düğüm.

Peki Allah aşkına söyleyin, Hüsnü Çoban öldü mü?

– Yaaaaaani… Seyirci ne isterse o olacak. Seyirci uyanmasını istiyorsa gözlerini açacak, yok derlerse adam zaten vuruldu, ağzından kan geldi, ölmeye hazır. Ölürüm yani…

Etiketler: » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

6+10 = ?