logo


09 Mart 2015

Özgecan’ın ailesinden çağrı!

Özgecan Aslan cinayeti Türkiye’yi birbirine kenetledi tüm yurtta eylemler düzenlendi birçok kişi Özgecan’ın ailesine maddi destekte bulunmak istedi.

özgecan

Aslan ailesi ise bu yardımları şiddete eğilimli kişilerin eğitilmesine yönelik bir rehabilitasyon merkezi kurulması amacıyla değerlendirme kararı aldı. Bir yardım kampanyası başladı ancak bağışlar istenilen seviyeye ulaşmadı. Şimdi ailenin bir çağrısı var.

Özgecan Aslan cinayeti Türkiye’yi birbirine kenetledi tüm yurtta eylemler düzenlendi birçok kişi Özgecan’ın ailesine maddi destekte bulunmak istedi. Aslan ailesi önce bu yardımları reddetti. Ancak baba Mehmet Aslan kızının hayalini gerçekleştirmek amacıyla bu yardımları tek bir şartla kabul etti. Bu yardımlar, Aslan ailesinin isteğiyle şiddete eğilimli kişilerin eğitilmesine yönelik bir rehabilitasyon merkezi kurulması amacıyla değerlendirilecekti. Bir yardım kampanyası başladı ancak bağışlar istenilen seviyeye ulaşmadı. Şimdi ailenin bir çağrısı var.

SAHTE HESAPLAR AÇILDI, KAMPANYA TEHLİKEDE

Aile kampanyanın amacının yeterince anlatılamadığı görüşünde…

Amca Yaşasın Aslan, ‘Önüne gelen bir Özgecan sitesi açmaya başladı, kredi kartıyla bağış toplamaya başladı. Devlet kontrolünde tek bir hesap var. Bu hesap dışında açılmış internet sitemiz yoktur’ diye konuştu.

özgecan hesap

Kaynak:Cnntürk

Etiketler: » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+5 = ?