Özel Tasarım Davetiye

24 Ekim 2018 - 19:04

Düğün, nişan, nikah gibi etkinlikler hayatlarını birleştirecek çiftler için oldukça önemli zamanlardır ve her şeyin kusursuz olmasını temenni ederler. Hazırlık aşamasındaki bazı detaylar çiftlerin istediği gibi olmazsa bu onlarda motivasyon düşüklüğüne sebebiyet verebilir. Davetiyeler de bu detaylardan biridir ve çiftler seçtikleri davetiyelerde kendilerinden bir şeyler bulmak isterler bu sebeple son zamanlarda özel tasarım davetiye lere ilgi büyük oranda artmıştır.

Davetiyeler uzun yıllardan beri söz, nişan, düğün, nikah gibi özel günlerin vazgeçilmez parçasıdır. Eskiden gelin damat konseptli davetiyeler vardı ve bu davetiyeler aksesuar anlamında da oldukça zayıftı. Günümüzde gelin damat konseptli davetiyeler yerini modern tasarımlı davetiyelere bırakmıştır ve davetiyelerde aksesuar kullanımı da oldukça popüler olmuştur. Birbirinden şık ve birbirinden farklı tasarımlarla oluşturulmuş davetiyeler birçok çiftin beğenisini kazanmıştır. Artık çiftler, davetiyeye önemsiz bir detay gibi bakmayı bırakmış, düğün konseptlerine uygun özel tasarım davetiye modellerine büyük oranda ilgi göstermeye başlamıştır.

Davetiye Tasarımını Çok Beğendim Ancak Renklerini Değiştirmek İstiyorum

Özel gün ve organizasyonların olmazsa olmazı davetiyeler, davetlilerinize yapacağınız organizasyonun ipuçlarını verecek detaylardandır. Hem konsepte uygun hem de partnerinizle sizin tarzınızı yansıtacak davetiyeler, düğününüzü renklendirecek detaylardan olacaktır. 100’lerce model arasından sizi en iyi yansıtacak bir davetiye bulmak elbette zor olacaktır. Ya da tasarımını beğendiğiniz bir davetiye var ancak renklerinden memnun değilsiniz. Hayalinizdeki davetiye modelini anlatarak özel tasarım davetiye yaptırabilirsiniz.

Özel Tasarım Davetiye İsteyenler Bu Yıl Geometrik Çizgileri Tercih Ediyor

Bu yıl oldukça popüler olan bir davetiye tasarım modeli var ki, o da geometrik çizgilerin hakim olduğu davetiye modelleri. Bu modellerde özellikle zemin olarak mermer desenler kullanılıyor. Tabi siz özel tasarım davetiye istiyorsanız mermer desen yerine zemin için farklı bir konsept kullanabilirsiniz.

Davetiyelerinizi Düğün Konseptinden Bağımsız Tasarlamayın

Eğer özel tasarım davetiye yaptırmak istiyorsanız, düğün konseptinden bağımsız olmamasına dikkat etmelisiniz. Mesela kır düğünü yapacaksanız davetiye tasarımında kır çiçeklerinden oluşan bir konsept belirleyebilirsiniz. Eğer nikah töreni yapacaksanız, davetiyenizde gösterişten uzak ancak şık ve zarif çizgilerden oluşan bir tasarım tercih edebilirsiniz.

Bu içerik; https://www.edavetiye.com/ sponsorluğunda hazırlanmıştır.


  • Adınız ve Soyadınız

  • E-Posta Adresiniz (Yayınlanmayacak)

  • Yorumunuz

© 2014 Yağmur Haber Tüm Hakları Saklıdır.