logo


Özcan Deniz’e büyük şok!

ozcan-ceyda_640Ceyda Düvenci, Özcan Deniz’in eşini canlandıracağı ‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ dizisinde oynamaktan son anda vazgeçti.

Özcan Deniz’in Arap MBC yayıncılık şirketinin Türkiye temsilcisi 03 Prodüksiyon’la çekeceği yeni dizisi daha başlamadan çıkan krizlerle adından söz ettiriyor.

‘Kaderimin Yazıldığı Gün’ adlı dizide önce senaryoyla ilgili bir dizi sorun yaşandı. Senaryo birkaç kez yazıldı. Ardından Özcan Deniz’in dizideki eşi ve daha sonra büyük aşk yaşayacağı kadın oyuncuların arayışı başladı. Eş rolünü oynamayı kabul eden Belçim Bilgin, karakterin ilerleyen bölümlerde geri planda kalacağını görünce projeden çekildi.

Rol için Ceyda Düvenci’yle görüşüldü. Düvenci, diğer kadın başrol oyuncunun kim olacağını ve çıkacak senaryoyu beklemeye başladı. Deniz’in sevgilisi rolü için daha önce aynı teklife ‘hayır’ diyen Hatice Şendil’le anlaşıldı. Ancak bu sırada Ceyda Düvenci, senaryosunu okumadan evet demek istemediği projeden ayrıldı.

YENİ İSİM ARANIYOR

Eylül ayında çekimlere başlamayı planlayan ekip, şimdi apar topar yeni başrol oyuncu arayışına başladı.

YÖNETMEN DE DEĞİŞMİŞTİ

Diziyi yönetmesi için de ilk olarak daha önce ‘Yaprak Dökümü’nü çeken Mesude Eraslan’la anlaşıldı ancak daha sonra taraflar arasında ipler kopunca Atıl-Ulaş İnaç kardeşlerle el sıkışıldı.

Fox TV’nin Karagül dizisinde rol alan Özcan Deniz, Kaderimin Yazıldığı Gün için bu diziden ayrılmıştı. Yaz aylarında stok bölümler çekilen Karagül dizisi 12 Eylül’de yeni sezonuna başlayacak.

Etiketler: » » » » » » » » »

Share
#

SEN DE YORUM YAZ

3+10 = ?