logo

16 Eylül 2016

Özcan Deniz ateş püskürdü!

ozcan-deniz-ates-puskurdu

Ünlü oyuncu ve yönetmen Özcan Deniz, “eski sevgilisi Buse Narcı’nın ‘İkinci Şans’ filmindeKİ sahnelerini sildiği” yönünde çıkan haberlere ateş püskürdü.

‘İkinci Şans’ filmi hakkında ortaya atılan iddia Özcan Deniz’i çileden çıkardı. Filmi yazan, yöneten ve Nurgül Yeşilçay ile başrolüne yer alan Deniz, eski sevgilisi Buse Narcı’nın sahnelerini sildiği iddiasını yalanladı.

Özcan Deniz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bir film ortaya çıktığında onu vareden her unsur özenle işlenir ve korunur. Patron filmin kendisidir. Kişisel hiçbir duygu, filmin seyir kalitesinin ve selametinin önüne geçemez. Amatör ya da deneyimsiz şirketler ve kişiler değiliz. İki gündür filmi kirletmeye yönelik aslı astarı olmayan haberler okumaktayız. Filmin montajı bir ay önce kitlendi ve seyircisi ile buluşmayı beklemektedir. Hiç birimizin aklının ucundan bile geçmediği, bahsini bile yapmadığımız bu ‘menajer cinliği’ kokan duruma artık kimsenin itibar etmemesini rica ediyorum. Elbetteki filme zarar verme çabası içinde olan kişiler gurur gecemize dahil olamayacaklar. Onlar adına üzgünüm” ifadelerini kullandı.

İkinci Şans filmi merakla bekleniyor

Kulislerde “ezber bozan bir aşk filmi olarak lanse edilen film şimdiden büyük merak edilen filmler arasında girdi. Yıllar sonra ünlü ikili yeniden bir aynı proje de rol alacaklar.

Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay yıllar önce birlikte rol aldıkları ´Asmalı Konak´ dizisinden sonra´İkinci Şans´ filminde başrolü paylaşacaklar.

´İkinci Şans´ filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Özcan Deniz yapıyor.

Yapımcılığını Ay Yapım´ın üstlendiği ´İkinci Şans´ filminin başrollerinde Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay yer alıyor.

Etiketler: » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?