logo


26 Mart 2016

Ozan Akbaba’nın dizide işi bitince ekibe yardım ediyor

Ozan Akbaba'nın dizide işi bitince ekibe yardım ediyor

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın karizmatik ve başarılı usta oyuncu Ozan akbaba dizide işi bitince ekibe yardım ediyor.

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı ‘Hızır’ karakterinin kardeşi ‘İlyas Çakırbeyli’yi can veren Ozan Akbaba, kendi sahnesi bitse de setten ayrılmıyor. Ünlü oyuncu set ekibine yardım ederken görüntülendi.
***
Ünlü oyuncu Ozan Akbaba, geçtiğimiz günlerde sette bir sahne çekilirken eline boom mikrofonunu alıp ses ekibine destek oldu. Prodüksiyon ekibi de bu fotoğrafı çektikten sonra Akbaba’ya gönderdi.
***
Oyuncu da kendi Instagram hesabından bu fotoğrafı sevenleriyle paylaştı.

ozan akbaba

Ozan Akbaba kimdir?
***
9 Haziran 1982 yılında Kars’ta dünyaya geldi. Ailesi İzmir’de yaşamaktadır. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç mimari ve Çevre Tasarımı bölümünden mezun oldu. Fiziksel özelliklerinden bazılarını kısaca şöyle sıralayabiliriz, 185 cm boyunda, kilosu 70, göz rengi kahverengi, saç rengi siyah, burcu ise yengeç’tir.
***
Birçok oyun, seslendirme, reklam filmi, sinema filmi, kısa filmde görev aldı. Oyunculuk dışında film müzikleri de yapmaktadır. Hayatının dönüm noktası olarak Cennetin Sırları adlı bir günlük dizi olduğunu belirtmektedir. DiziOyunculari.Biz Cennetin Sırları dizisiyle kendini gösteren, Kuzey Güney Dizisindeki Sümer karakteriyle ismini duyuran Akbaba bu diziler sayesinde aslında kendisinin yönetmen, müzisyen, senarist, mimar ve de ressam olduğunu gösteren 10 parmağında 10 marifet olduğunu ispatlayan usta bir sanatçı olduğunu göstermiştir. Güldür güldür show komedi programında da kendini göstermiştir.
***
Mutlak Adalet, Kadir ve Kardeşleri, Krallar Kulübü gibi filmlerde oynayan Ozan Akbaba Sıla’nın “Vaziyetler” şarkısının klibinde de oynadı. Oyuncu son olarak Güldür Güldür” adlı televizyon programında yer aldı

Ozan Akbaba’nın Oynadığı Dizi Ve Filmler
***
Kırık Kanatlar
Kavak Yelleri
Arka Sokaklar
Bumerang
Cennetin Sırları
Kuzey Güney
Bir hikayem Var
Ammar
Güldür Güldür
Sürgün İnek
Krallar Klubü
Mutlak Adalet

Etiketler:
Share


#

SEN DE YORUM YAZ

7+2 = ?