logo


31 Temmuz 2017

Orjinal Toner İçin Tonersepeti

Ham Toner Modelinin Avantajı

Belirli ürünler bir fark ortaya koymaktayken özellikle tonerlerin bir durumda kıyaslanmasında mümkündür. Buna rağmen  Orjinal Toner genelde belirli bir şekilde marka yoluyla kendi adını duyurmuş büyük firmaların sahip olduğu ve genelde bu noktalarda satışı yapılan toner modelidir. Lakin bu toner çeşidi ciddi derecede oldukça yüksek bir fiyata satılmaktadır. Ürünün bu denli pahalı olması firmalar tarafından bazen ikna edici olamayabiliyor. Pahalı satılması durumu her ülkede aynı olmamaktadır. Önemli olan kaliteli bu ürünün uygun fiyata alınmasıdır.

Genel fiyatları bazı yerlerde çok yüksek olmakla beraber lexmark orjinal toner bazı yerlerde uygun fiyata satılmaktadır. Özellikle belirlenmiş yerler ve genel satış yerleri çok daha uygun fiyatlardan alınma olasılığı vardır. Orijinal Toner genelde tercih edilirken genel makinelere zarar vermediği bilinmektedir. Makinelere zarar veren daha ucuz Toner çeşitlerinin tercih edilmesi ise bu toner çeşidi ile kıyaslanınca çok daha zarar verici olduğu farklı tonerlerin aşikârdır. Her ucuz toner çeşidi tam kullanım sağlamayabilir. Ortalama orijinal toner 180 TL gibi bir fiyata satılmaktadır. Fiyatı ve genel değerlendirmesi ile beraber ürünün yaygın bir talep alması da mümkündür. Orijinal ürün ciddi bir ihtiyaç anında da gerekli şekilde çalışır ve makinelerden kaliteli ürün elde edilir.

Muadil Toner özellikle sahte ürünler durumunda ciddi bir şekilde gözetlemelidir. Bu toner pahalı olmakta ve yerine sahteler bazen karışabilmektedir.


Share
#

SEN DE YORUM YAZ

4+6 = ?